id: x4tuhw

Rehabilitacja dla Dominiki

Rehabilitacja dla Dominiki

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
30 zł z 17 000 zł
0%
zakończona 27.06.2018r
2 wspierających

Opis zrzutki

Rehabilitacja dla Dominiki

Cześć Moja dziewczyna Dominika kilka lat temu w swoje 18 urodziny miała wypadek samochodowy (była jako pasażer) Miała liczne złamania m.in.kręgosłupa,wstrząs mózgu oraz stwierdzono porażenie czterokończynowe, lecz na szczęście rękami może ruszać normalnie.Od tamtej pory ma problemy z chodzeniem. Na początku stawiała kroki dosyć prosto,od kiedy wyszła z ośrodka rehabilitacyjnego chodzi się jej coraz gorzej. Dlatego, że wtedy ćwiczenia,basen,siłownia itp miała codziennie za darmo teraz po prostu nas na to nie stać, więc jej chodzenia się pogarsza. Każde wyjście musi być z kulą ortopedyczną.Rehabilitacje ma dwa razy w tygodniu,a to jest bardzo mało. Potrzeba też rowerek stacjonarny specjalny do tego typu leczenia oraz inne przyrządy medyczne.Do końca tego miesiąca (maj) miała opłacaną rehabilitacje z 1% podatku, który ludzie przekazali przy rozliczeniu swojego pitu. Niestety pieniądze się już skończyły i musimy sami opłacać cała rehabilitacje. Koszt rehabilitacji wynosi nas prawie 1800 zł miesięcznie Dominika (24 lata) i ja Maciek (23 lata) mieszkamy sami, więc wydatków jest więcej,dlatego zwracam się z prośbą o pomoc. Poniżej cała dokumentacja.

Każda faktura jest podwójnie, ponieważ rehabilitantów jest dwóch i każdy wystawia fakturę. Kwota zależy kto ile razy w tygodniu ma zajęcia z Dominiką.

Tutaj jest część wypisu ze szpitala z Piekar Śląskich, Bielska-Białej oraz Repty.

Zdjęcia z wypadku oraz link do artykułu :

http://zywiec.naszemiasto.pl/artykul/grozny-wypadek-w-wieprzu-bmw-uderzylo-w-dom-jest-6-rannych,1356481,artgal,2425077,t,id,tm,zid.html

Wpłacający 2

N
neezys
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Nasi użytkownicy założyli

625 277 zrzutek

i zebrali

376 262 364 zł

A ty na co dziś zbierasz?