Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Stary numer „PN” + podziękowania

  45 zł – podziękowanie w numerze + możliwość dostania starego numeru „PN” (od 14. w górę) Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 


  rozwiń
  Stary numer „PN” + podziękowania
 • NOWY numer „PN” + podziękowania

  90 zł – podziękowanie w numerze + możliwość dostania nowego numeru „PN”


  Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 

  rozwiń
  NOWY numer „PN” + podziękowania
 • Nowy numer „PN” + 2 stare + podziękowania

  220 zł – podziękowanie w numerze + możliwość dostania nowego numeru „PN” i dwóch starych (od 14. w górę).


  Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 

  rozwiń
  Nowy numer „PN” + 2 stare + podziękowania
 • „Niezbędnik Narodowca” + koszulka + wszystko to, co jest za 220 zł

  500 zł – wyróżnione podziękowanie w numerze + możliwość dostania nowego numeru „PN” i dwóch starych (od 14. w górę) + możliwość dostania „Niezbędnika narodowca” + koszulka.


  Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 

  rozwiń
  „Niezbędnik Narodowca” + koszulka + wszystko to, co jest za 220 zł
 • Możliwość zamieszczenia reklamy w „PN” + wszystko, co za 500 zł

  1000 zł – wyróżnione podziękowania w numerze + możliwość dostania nowego numeru „PN” i dwóch starych (od 14. w górę) + możliwość dostania „Niezbędnika narodowca” + koszulka + możliwość reklamy w „PN”


  Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 

  rozwiń
  Możliwość zamieszczenia reklamy w „PN” + wszystko, co za 500 zł
 • Srebrny Szczerbiec + wszystko, co za 1000 zł

  5000 zł – wyróżnione podziękowania w numerze + możliwość dostania nowego numeru „PN” i dwóch starych (od 14. w górę) + możliwość dostania „Niezbędnika narodowca” + koszulka + świadectwo darczyńcy „PN” + srebrny szczerbiec.


  Odbiór: https://www.facebook.com/PolitykaNarodowa/ - proszę pisać na fp. Polityki Narodowej. 

  rozwiń
  Srebrny Szczerbiec + wszystko, co za 1000 zł
 • Brak
Zobacz inne nagrody / oferty Pokaż mniej nagród / ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda / oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.