910 zł 
z 2 000
45%
zakończona 19.12.2018r
20 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zbiórka na finał akcji Redzkie Pogotowie Świąteczne, podczas którego przygotujemy i dostarczymy paczki świąteczne potrzebującym rodzinom.

Akcja trwa co prawda cały rok, ale jak zwykle bliżej świąt ogłaszamy finał Redzkiego Pogotowia Świątecznego, a co za tym idzie prosimy Was o pomoc i zaangażowanie: )

Włączcie się do akcji, w której przygotujemy wspólnie paczki dla rodzin, potrzebujących naszego wsparcia.

Od dziś przez miesiąc zbierać będziemy środki pieniężne na zakup produktów do przygotowania paczek świątecznych dla ok. 10 rodzin.

Co włożymy do paczek?

1. Żywność z dłuższym terminem ważności - kasza, ryż, cukier, mąka, olej, makaron, konserwy etc. 2. Słodycze. 3. Środki higieny osobistej, kosmetyki. 4. Zabawki dla dzieci - NOWE. 5. Bombki choinkowe - może znów uda nam się załatwić choinki.

Redzkie pogotowie świąteczne

pomożecie nam?

Sprawmy wspólnie, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się zbliżającymi Świętami Bożego Narodzenia. Niech wszyscy Redzianie zasiądą do wspólnego stołu, przy którym spożyją świąteczne potrawy, a dzieci pod choinką znajdą prezenty. Prosimy, piszcie do nas, przynoście to, co możecie zakupić, a przede wszystkim wpłacajcie pieniądze - 5 zł, 10 zł - każda złotówka się przyda.

Bardzo na Was liczymy. Informujemy również, że działamy pro bono. Nie zarabiamy na tej działalności, poświęcamy z przyjemnością swój czas i środki dla naszej społeczności.

Pomóżcie nam: )

Serdecznie pozdrawiamy, Redzka Kupa Wstydu

Zrzutka stworzona przez Stowarzyszenie Redzka Kupa Wstydu

Facebook

E-mail

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 313 zrzutek

i zebrali

838 051 924 zł

A ty na co dziś zbierasz?