id: x5vb5z

Krok Za Krokiem - zbiórka na cele statutowe

Krok Za Krokiem - zbiórka na cele statutowe

1 005 zł
z 6 000
16%
zakończona
20.11.2020r
23
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 089 zrzutek i zebrali 1 109 255 930 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć,

jako Fundacja Krok Za Krokiem z siedzibą w Poznaniu, zwracamy się z prośbą o wsparcie nas w dotychczasowych działaniach.

Naszym głównym celem jest aktywizacja osób niepełnosprawnych. Obecnie prowadzimy trzy projekty, w których łącznie bierze udział około 30 osób. Zapewniają one stały dostęp do rehabilitacji, zajęć biofeedback, oraz warsztatów różnego rodzaju, w tym również warsztatów tanecznych (te zajęcia budzą największą ciekawość wśród naszych podopiecznych).

ne6bdbdb00d925d8.jpeg

Ostatni czas nie oszczędził również Nas. Ze względy na stan epidemiologiczny musieliśmy na chwilę wstrzymać nasze zajęcia. Nasi darczyńcy w trosce o własne działania zaprzestali przekazywania darowizn, co znacznie zawęziło pole naszych działań. Chcemy się dalej rozwijać i docierać do większego grona osób niepełnosprawnych. Mimo tego, że znaczna część naszych zajęć prowadzona jest przez specjalistów pro bono, nie uciekniemy od kosztów takich jak materiały biurowe, środki ochrony (związane z epidemią) czy stałe opłaty jakie generuje miejsce w którym odbywają się zajęcia.

ef567481c9caedfa.png

Zwracamy się z prośbą o finansowe wsparcie. Zebrane fundusze zostaną przekazane na cele statutowe fundacji, w tym materiały na prowadzona warsztaty, zakup nowego sprzętu, itp.


Wszystkie nasze działania prowadzone są z myślą o naszych Podopiecznych. Są to fantastyczni ludzie, którzy każdego dnia walczą o siebie i swoją przyszłość. Chcemy im w tym pomagać i wspierać w codziennych trudnościach.


Wpłacając pieniądze na naszą zrzutkę przyczynisz się do wsparcia i aktywizacji osób, które codziennie zmagają się z wieloma wyzwaniami.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

 
Dane ukryte
180 zł
DK
Dariusz Kaczmarek
100 zł
AD
Artur Dobrowolski
100 zł
AK
Beata Iwaniszczuk
100 zł
BI
Barbara i Jan
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
WK
wojciech kliśko
50 zł
BB
Bogusz
50 zł
WD
Wiktor Dega
25 zł
IK
Iwona Kaczmarek
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!