id: x626kf

Ja, Człowiek - cykl warsztatów wspierających prowadzenie zdrowego stylu życia.

Ja, Człowiek - cykl warsztatów wspierających prowadzenie zdrowego stylu życia.

Opis zrzutki

Ja, Człowiek

Zbuduj z nami lepsze jutro! Dzięki Waszym wpłatom, otrzymamy szansę na grant z Funduszu Inicjowania Rozwoju w wysokości nawet 25 000 zł. Nasz projekt znalazł się w finale, ale  przed nami jedno ważne zadanie – kampania crowdfundigowa i zebranie 10 % wkładu własnego.

Projekt Ja, Człowiek, zakłada:

* Bezpłatne warsztaty dla przedszkolaków i ich rodziców z powiatu gdańskiego,

* PREZENT!!!! Za każde wpłacone 49 zł na zrzukę otrzymasz od nas wyjątkowy planer ścienny harmonijnego życia z poradami i przepisami na rok 2021 (12 kart o wymiarach 420 mm x 600 mm, na spirali i ekologicznym papierze).

To projekt inny, odważny, zbierający w całość wiedzę o tym na co Ja, Człowiek mam realny wpływ. Będzie wspierał rozwój osobisty, pozwoli lepiej poznać siebie, odkryje mnóstwo możliwości i rozwiązań dobrych dla Ciebie i Twojej rodziny.

Przyjrzymy się 4 kluczowym i jakże ważnym filarom naszego zdrowia, temu o co możemy zadbać samodzielnie, aby poprawić jakość życia, czyli:

·      prawidłowemu odżywianiu,

·      dobrostanowi psychicznemu, rozpoznawaniu i radzeniu sobie z emocjami,

·      aktywności fizycznej,

·      dbaniu o środowisko naturalne, poprzez zmniejszanie narażania się na substancje szkodliwe obecne w naszym otoczeniu.


Jak to zrobimy?

PODZIELIMY SIĘ, podczas warsztatów wiedzą na temat wszystkich wspomnianych wyżej 4 filarów.

POKAŻEMY jak skomponować przykładowe zdrowe posiłki i jak można redukować szkodliwe substancje towarzyszące nam każdego dnia.

POTRENUJEMY radzenie sobie z trudnymi emocjami i to jak wspierać kondycję fizyczną.

PODARUJEMY wyjątkowy PLANER na 12 miesięcy, który będzie dopełniającym projekt, super narzędziem wspierającym codzienne wyzwania.


Nasza Fundacja Zdrowo Jem, Zdrowo Żyję działa na terenie powiatu gdańskiego. 

Zajmujemy się promowaniem zdrowia i zdrowego stylu życia. Podchodzimmy do człowieka holistycznie i dlatego zależy nam, aby w prosty sposób dzielić się naszą wiedzą o tym jak poprawić jakość swojego zdrowia i życia, a tym samym środowiska naturalnego. 


We wrześniu ubiegłego roku zorganizowaliśmy festyn pod nazwą KU ZDROWIU, z którego jesteśmy bardzo dumni. k9b3fb3ecb434ce0.jpeg Udało nam się zaangażować do tego projektu wielu znaczących partnerów. Dzięki nim m.in.wydaliśmy plan lekcji ze zdrowymi propozycjami drugich śniadań.

l914794d280f16b0.jpegt6dd395a853ce602.jpeg

Dołączam link do relacji z tego wydarzenia, abyście mogli zobaczyć, co działo się na tej imprezie. Było zdrowo i kreatywnie, i nikomu nie brakowało lodów, ani waty cukrowej. Nasi Goście zajadali się natomiast warzywami, owocami, orzechami, naleśnikami z domowym kremem czekoladowym z awokado i posłodzonym daktylami. Obejrzyjcie koniecznie!


https://www.youtube.com/watch?v=LCZiqz3fXo0&t=6s


vaf1d4559782449f.jpeg
Kampania crowdfundingowa realizowana w ramach Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju, którego Partnerami Głównymi są POLPHARMA S.A. i LPP S.A, Partnerem - Farm Frites Poland S.A. a Operatorem Konkursu jest FIR UP FOUNDATION.

ve695baedf0a0763.png

Wpłacający 4

 
Dane ukryte
50 zł
Zwrócona
KW
Karolina Wojtas
50 zł
Zwrócona
 
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zwrócona

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Satysfakcja

Wpłać 10 zł i więcej, a będziesz zadowolony/a z siebie, będziesz miał/a poczucie, że wspierasz projekt bliski swemu sercu.

wybrano 2 razy

Wpłać 25 zł i więcej
Karta planera

Wpłać 25 zł i więcej, a otrzymasz pojedynczą kartę planera, przesłaną pocztą elektroniczną w pliku do wydrukowania.

Wpłać 50 zł i więcej
Planer ścienny

Wpłać 50 zł i więcej, a otrzymasz nasz wyjątkowy planer do zawieszenia na ścianie o wymiarach 420x600mm. 12 kart, na ekologicznym papierze z praktycznymi informacjami (do wycięcia). Będzie też sporo miejsca do zapisywania Waszych ważnych spraw.

wybrano 1 raz (pozostało 49 z 50)

Wpłać 100 zł i więcej
Współtworzenie

Wpłać 100 zł i więcej, a będziesz współtwórcą planera. Będziesz mógł/a wybrać lub wskazać zadanie umieszczone na planerze, zgodne z przesłaniem projektu.

(pozostało 25 z 25)

Wpłać 300 zł i więcej
7 dni zdrowych posiłków

Wpłać 300 zł i więcej, a otrzymasz propozycję zdrowych posiłków na 7 dni.

(pozostało 10 z 10)

Wpłać 500 zł i więcej
Logotyp na planerze.

Wpłać 500 zł i więcej, a logotyp Twojej firmy umieścimy na planerze.

(pozostało 5 z 5)

Nasi użytkownicy założyli

647 339 zrzutek

i zebrali

403 590 930 zł

A ty na co dziś zbierasz?