Bez sprawnego auta azyl dalej nie pojedzie. Zbiórka na niezbędną naprawę naszego jedynego auta. ID: x6yu5p

1 990 zł z 3 800 zł

52%

1 990 zł

z 3 800 zł

zakończona

30.11.2019r

26

wspierających
52%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Nasze czarne Volvo ma 18 lat. Od 3 lat jeździ na każdą interwencję, przewozi chore zwierzaki do weterynarza i nie pyta czy to pies, kaczka, jeż, bocian, liski, czy sarna. Wozi dumnie psy i koty do adopcji, wiernie czeka pod Waszymi domami aż podpiszemy dokumenty adopcyjne, by zawieźć nas do domu, często nawet 400 kilometrów. Dzielnie pomaga nam dostarczyć do azylu setki kilogramów karmy, mieści 4 kostki siana a gdy trzeba również drewno i siatkę do prac budowlanych. To nasze czarne Volvo przywiozło do "Masz nosa" Poezję - małą krówkę, gdy była jeszcze wielkości labradora. Bardzo lubimy nasze masznosowe Volvo. Niestety ostatnio zaczęło się psuć. Bardziej niż zwykle. Nasza nieznajomość tematu mechaniki samochodowej doprowadziła do tego, że podczas kilku poprzednich wizyt w warsztatach, mechanicy zastosowali rozwiązania typu "będzie dobrze". My nie sprawdzaliśmy, bo znamy się na zwierzętach nie samochodach ... i nie jest dobrze.By móc funkcjonować, potrzebujemy sprawnego auta, żeby dalej wozić zwierzęta do weterynarza i nowych domów. Zwracamy się więc z prośbą o pomoc w przywróceniu naszego kombiaka do formy. Wpłaty ze zrzutki pomogą nam naprawić elementy układu zapłonowego, wydechowego i zawieszenia, sprzęgło, wymienić akumulator oraz zwrócić koszty poniesione w ostatnich dniach, kiedy auto zaczęło się sypać. Jeśli chcecie poradzić nam w komentarzach, że lepiej kupić nowe, odpowiadamy - na nowe nas nie stać. Mamy nadzieję, że nasza szczerość w tej kwestii Was nie urazi. A jeśli przypadkiem macie warsztat w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego i chcecie nam zaoferować dobrą, promocyjną cenę za swą rzetelną pracę

Nasze czarne Volvo ma 18 lat. Od 3 lat jeździ na każdą interwencję, przewozi chore zwierzaki do weterynarza i nie pyta czy to pies, kaczka, jeż, bocian, liski, czy sarna. Wozi dumnie psy i koty do adopcji, wiernie czeka pod Waszymi domami aż podpiszemy dokumenty adopcyjne, by zawieźć nas do domu, często nawet 400 kilometrów. Dzielnie pomaga nam dostarczyć do azylu setki kilogramów karmy, mieści 4 kostki siana a gdy trzeba również drewno i siatkę do prac budowlanych. To nasze czarne Volvo przywiozło do "Masz nosa" Poezję - małą krówkę, gdy była jeszcze wielkości labradora. Bardzo lubimy nasze masznosowe Volvo.

Niestety ostatnio zaczęło się psuć. Bardziej niż zwykle. Nasza nieznajomość tematu mechaniki samochodowej doprowadziła do tego, że podczas kilku poprzednich wizyt w warsztatach, mechanicy zastosowali rozwiązania typu "będzie dobrze". My nie sprawdzaliśmy, bo znamy się na zwierzętach nie samochodach ... i nie jest dobrze.By móc funkcjonować, potrzebujemy sprawnego auta, żeby dalej wozić zwierzęta do weterynarza i nowych domów.

Zwracamy się więc z prośbą o pomoc w przywróceniu naszego kombiaka do formy. Wpłaty ze zrzutki pomogą nam naprawić elementy układu zapłonowego, wydechowego i zawieszenia, sprzęgło, wymienić akumulator oraz zwrócić koszty poniesione w ostatnich dniach, kiedy auto zaczęło się sypać. Jeśli chcecie poradzić nam w komentarzach, że lepiej kupić nowe, odpowiadamy - na nowe nas nie stać. Mamy nadzieję, że nasza szczerość w tej kwestii Was nie urazi.

A jeśli przypadkiem macie warsztat w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego i chcecie nam zaoferować dobrą, promocyjną cenę za swą rzetelną pracę <3 bardzo chętnie zapoznamy was z naszym bohaterskim czarnym volvo v70 :) <>>3>3>

Wpłacający26

MW
Marcin Wadowski
300 zł
KS
Kasia Supady
250 zł
GS
Gdziesiedziarasz Studio
250 zł
F
Franciszek
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ŻG
Żaneta Góralczyk
100 zł
K
Kajtek
50 zł
AP
Agnieszka Pietrusewicz-Kret
50 zł
EI
Ewa i Aga
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
 • AP
  Agnieszka Pietrusewicz-Kret

  Dzięki za to, co robicie. Trzymam mocno kciuki, żeby jak najszybciej udało się zebrać potrzebną kwotę. Pozdrowienia !!!

  50 zł
 • KK
  Karolina Krakowiak

  Oby się udało!

  50 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

439 461 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?