id: x7nbyy

MAXymalnie płaski | na mastektomię Maxime

MAXymalnie płaski | na mastektomię Maxime

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 213 zł 
z 7 500 zł
69%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Nie chcę się za bardzo rozwodzić, będzie krótko i na temat (w przeciwieństwie do procesu tranzycji w Polsce).

Mam na imię Maxime i jestem transpłciowym chłopakiem. To jedno zdanie wywołuje skrajnie różne reakcje, w większości nadal negatywne. Ale staram się nie przejmować komentarzami transfobów. Mam grono akceptujących przyjaciół i wspaniałego, wspierającego partnera, z którym wychowuje dwa kotki - Nesti i Liptona. Tak naprawdę do pełnego szczęścia potrzebuję tylko jednego. Jednego kilograma mniej.

sf99b66eea075a12.pngNiestety, operacja rekonstrukcji klatki piersiowej - mastektomia, jedyna droga, dzięki której mam szansę odetchnąć pełną piersią i być naprawdę sobą, jest dosyć kosztowna. Nie mam bogatych rodziców, ani dziadków, którzy w spadku mogliby mi podarować nowe życie, dlatego zrzutka jest moją jedyną opcją. I nawet jeśli sam staram się odkładać tyle, ile mogę, większa część pieniędzy idzie na wynajem mieszkania, dogadanie się z własnym zdrowiem psychicznym i wychowanie dwóch kotków.


Koszty:

7200 zł za samą operację

300 zł za konsultację przed operacją


Operację chcę wykonać w klinice Esculap w Bielsku - Białej

Informacje na temat aktualnych kosztów są ze stycznia 2022r.


Za każdą formę wsparcia dziękuję najmocniej na świecie i obiecuję pogłaskać kotki w Waszym imieniu!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 26

 
Dane ukryte
169 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
54 zł
 
Dane ukryte
40 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
51 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
22 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Zdjęcie z prywatnych zbiorów Nesti i Liptona

Każda forma wsparcia jest dla nas niezwykle ważna, czy to udostępnienie wśród znajomych, użyczenie swoich zasięgów lub przysłowiowa złotówka. Nesti i Lipton, korzystając ze swojej uprzywilejowanej pozycji, postanowiły pomóc mi zebrać pieniądze na operację (pewnie z obawy, że będę zmuszony sprzedać ich zabawki). Dlatego też to jedyna i niepowtarzalna okazja dla wszelkich kocich entuzjastów_ek.

Za jedyne 10 przysłowiowych złotówek otrzymasz dostęp do nigdzie dotąd niepublikowanych zdjęć herbacianych księżniczek (w limicie 10 zdjęć na osobę wpłacającą). A także pisemne potwierdzenie o wymizianiu kotek w Twoim imieniu, wysłane na maila.


rozwiń

wybrano 4 razy

Wpłać 15 zł i więcej
Jeden przysmak dla jednego kotka, wybranego przez Ciebie

Oferta tylko dla prawdziwych wielbicieli kotów (zwłaszcza wielbicieli naszej dwójki). Każde 15 zł przekazane na zrzutkę to jeden przysmak dla wybranego przez Ciebie kota. Niech mają coś z życia księżniczki c;

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 22 zł i więcej
Ekskluzywne video jak nasze kotki robią sztuczkę

Kolejna nagroda również jest sponsorowana przez Herbaciane królestwo. W zamian za wsparcie zrzutki kwotą 22 złotych są skłonne wykonać dla Ciebie sztuczki, których nauczyły się podczas swojej wędrówki przez życie ze mną i moim partnerem. Dowód, w postaci filmu z ich występu, zostanie przesłany na wskazany adres mailowy.

Opcja limitowana, ponieważ mają ograniczony repertuar i tremę przed kamerą.

rozwiń

wybrano 5 razy (pozostało 5 z 10)

Wpłać 51 zł i więcej
Personalizowany gniotek antystresowy

Mój partner szydełkuje i bardzo bardzo chce pomóc. Możecie odwiedzić ich stronę (Popp.Y.arn na FB), gdzie cały zysk z każdego zamówienia wędruje prosto na zrzutkę.

W ramach nagród, za wpłatę 51 możesz stać się właścicielką_em antystresowego gniotka. Idealnie nadaje się do rzucania w ścianę lub homofobów (jako, że jest wypełniony po brzegi queerowością). Kolor (i ewentualnie zapach do odstresowania) do uzgodnienia.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wpłać 153 zł i więcej
Haft Twojego wzoru na koszulce

To nie koniec personalizowanych nagród - tym razem coś ode mnie. Jeśli chcesz trochę urozmaicić swoją garderobę, zmienić styl lub po prostu marzy Ci się koszulka z Twoim własnym wzorem, jestem w stanie spełnić to marzenie. Zwłaszcza dla osoby, która wesprze mnie w ciężkiej drodze do bycia znowu sobą.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wpłać 153 zł i więcej
Personalizowany pluszaczek

Jeśli perspektywa posiadania szydełkowego tworu jest dla Ciebie niezwykle kusząca to Popp.Y.arn ma jeszcze jeden as w rękawie!

Jeśli zawsze marzyła Ci się spersonalizowana pluszowa zabawka, jakiej nie znajdziesz nigdzie w sklepach to nie szukaj nigdzie dalej. Za wsparcie zrzutki kwotą 153 zł otrzymasz wyjątkową okazję do spełnienia swojego marzenia - wykonana na szydełku maskotka według twojego projektu dla Ciebie na wyłączność.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Nasi użytkownicy założyli

864 844 zrzutki

i zebrali

763 488 541 zł

A ty na co dziś zbierasz?