id: x7ud5m

Kibice Polonii Warszawa dla Domu Dziecka 2025🎅🌲

Kibice Polonii Warszawa dla Domu Dziecka 2025🎅🌲

 
Kamil Płochocki

Opis zrzutki

AKTUALIZACJA 27.11.2025


Poloniści,

Cóż możemy napisać, macie Wielkie Czarne serca🖤


Po 6 dniach zbiórki udało się zebrać na wszystkie potrzebne rzeczy z pierwszej listy przesłanej przez Dom Dziecka, ale my się na zatrzymujemy🔥🔥🔥

Uzupełniliśmy listę potrzeb Domu Małego Dziecka przy ulicy Międzyparkowej o kolejne rzeczy i stawiamy sobie zebranie pieniędzy na wszystko co potrzebne, a może i coś więcej 😎

Pamiętajcie, dobro powraca❗️


Link do zrzutki ➡️ https://zrzutka.pl/x7ud5m


Kwota cały czas rośnie!

Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Nie zatrzymujemy się i wpłacamy dalej.

Na ten moment udało nam się zebrać już ponad 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣zł


Zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcia Domu Dziecka przy ulicy Międzyparkowej 🎅🧑‍🎄🎄🎁


Priorytet zakupów rozkłada się następująco:

1️⃣ ☑️Dwa wózki spacerowe

2️⃣ ☑️Zakup nowych pościeli i kocy dla dzieci.

3️⃣ ☑️Frytkownica beztłuszczowa

4️⃣ ☑️Vouchery do kina, teatru, na salę zabaw czy jedzeniowe

5️⃣Wyciskarka wolnoobrotowa

6️⃣Odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1

7️⃣Nawilżacze powietrza

8️⃣Prasowacz parowy


To, ile rzeczy uda nam się zakupić, zależy od naszej mobilizacji i dobrych serc! 😇


Liczymy, że dostarczymy dzieciakom dużo uśmiechów👶👧🧑

Pokażmy wszyscy nasze wielkie czarne serca 🖤





Święta 2025 🎅🧑‍🎄🎄🎁

Poloniści dla Domu Dziecka przy ulicy Międzyparkowej ❗


Droga Polonijna rodzino... wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku chcemy wesprzeć Dom Dziecka przy ulicy Międzyparkowej.

Pokażmy wszyscy nasze wielkie czarne serca 🖤

Zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcia Domu Dziecka.


Dostaliśmy od Pani Dyrektor listę najpotrzebniejszych rzeczy do kupienia. Liczymy, że uda nam się zakupić wszystkie potrzebne rzeczy. 


Priorytet zakupów rozkłada się następująco:

1️⃣ Dwa wózki spacerowe

2️⃣ Zakup nowych pościeli i kocy dla dzieci.

3️⃣ Frytkownica beztłuszczowa

4️⃣Vouchery do kina, teatru, na salę zabaw czy jedzeniowe


To, ile rzeczy uda nam się zakupić, zależy od naszej mobilizacji i dobrych serc! 😇


Ruszamy zatem ze zbiórką, w którą, mamy nadzieję, zaangażuje się każdy Polonista!


Liczymy, że dostarczymy dzieciakom dużo uśmiechów👶👧🧑


Oprócz wpłat na zrzutkę, standardowo możecie przynosić do Czarnej Koszuli pieluchy, mokre chusteczki oraz wszelkie rzeczy potrzebne do pielęgnacji dzieciaczków.


Liczymy na Was! ⚫️⚪️🔴⚫️

Komentarze 5

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez