Kibice Polonii Warszawa dla Domu Dziecka 2025🎅🌲
Kibice Polonii Warszawa dla Domu Dziecka 2025🎅🌲
Opis zrzutki
AKTUALIZACJA 27.11.2025
Poloniści,
Cóż możemy napisać, macie Wielkie Czarne serca🖤
Po 6 dniach zbiórki udało się zebrać na wszystkie potrzebne rzeczy z pierwszej listy przesłanej przez Dom Dziecka, ale my się na zatrzymujemy🔥🔥🔥
Uzupełniliśmy listę potrzeb Domu Małego Dziecka przy ulicy Międzyparkowej o kolejne rzeczy i stawiamy sobie zebranie pieniędzy na wszystko co potrzebne, a może i coś więcej 😎
Pamiętajcie, dobro powraca❗️
Link do zrzutki ➡️ https://zrzutka.pl/x7ud5m
Kwota cały czas rośnie!
Dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę. Nie zatrzymujemy się i wpłacamy dalej.
Na ten moment udało nam się zebrać już ponad 1️⃣1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣zł
Zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcia Domu Dziecka przy ulicy Międzyparkowej 🎅🧑🎄🎄🎁
Priorytet zakupów rozkłada się następująco:
1️⃣ ☑️Dwa wózki spacerowe
2️⃣ ☑️Zakup nowych pościeli i kocy dla dzieci.
3️⃣ ☑️Frytkownica beztłuszczowa
4️⃣ ☑️Vouchery do kina, teatru, na salę zabaw czy jedzeniowe
5️⃣Wyciskarka wolnoobrotowa
6️⃣Odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1
7️⃣Nawilżacze powietrza
8️⃣Prasowacz parowy
To, ile rzeczy uda nam się zakupić, zależy od naszej mobilizacji i dobrych serc! 😇
Liczymy, że dostarczymy dzieciakom dużo uśmiechów👶👧🧑
Pokażmy wszyscy nasze wielkie czarne serca 🖤
Święta 2025 🎅🧑🎄🎄🎁
Poloniści dla Domu Dziecka przy ulicy Międzyparkowej ❗
Droga Polonijna rodzino... wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku chcemy wesprzeć Dom Dziecka przy ulicy Międzyparkowej.
Pokażmy wszyscy nasze wielkie czarne serca 🖤
Zachęcamy do włączenia się w akcję i wsparcia Domu Dziecka.
Dostaliśmy od Pani Dyrektor listę najpotrzebniejszych rzeczy do kupienia. Liczymy, że uda nam się zakupić wszystkie potrzebne rzeczy.
Priorytet zakupów rozkłada się następująco:
1️⃣ Dwa wózki spacerowe
2️⃣ Zakup nowych pościeli i kocy dla dzieci.
3️⃣ Frytkownica beztłuszczowa
4️⃣Vouchery do kina, teatru, na salę zabaw czy jedzeniowe
To, ile rzeczy uda nam się zakupić, zależy od naszej mobilizacji i dobrych serc! 😇
Ruszamy zatem ze zbiórką, w którą, mamy nadzieję, zaangażuje się każdy Polonista!
Liczymy, że dostarczymy dzieciakom dużo uśmiechów👶👧🧑
Oprócz wpłat na zrzutkę, standardowo możecie przynosić do Czarnej Koszuli pieluchy, mokre chusteczki oraz wszelkie rzeczy potrzebne do pielęgnacji dzieciaczków.
Liczymy na Was! ⚫️⚪️🔴⚫️
Przedszkolak 206
Super inicjatywa. Dobro wraca💪👊
Prawy brzeg
Ochota 100% KSP
Ave KSP