id: x7vmrw

Gramy dla Marysi! - zrzutka turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę

Gramy dla Marysi! - zrzutka turnieju Gwiazdy na Gwiazdkę

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
119 607 zł 
z 150 000 zł
79%
zakończona 28.01.2022r
361 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Marysia Szkop w lutym skończy 10 lat. Od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, padaczkę lekooporną, wodogłowie pokrwotoczne (jest po wszczepieniu zastawki komorowo-otrzewnej) oraz zaburzenia przełykania. Jest karmiona dojelitowo przez PEG-a. Codziennie otrzymuje niezbędne leki na padaczkę oraz dużo witamin i suplementów. Ma niedowład 4-kończynowy. Nie chodzi, nie siedzi, nie kontroluje głowy. Jest pod opieką lekarza pierwszego kontaktu, neurologa dziecięcego, endokrynologa, neurochirurga i pulmonologa. Mimo swoich chorób dużo się uśmiecha i jest bardzo pogodną dziewczynką.


Najważniejszymi potrzebami, jakie należy zaspokoić w pierwszej kolejności, to kosztowna rehabilitacja (w tym turnusy), konsultacje ze specjalistami, sprzęt medyczny i ortopedyczny, a także leki. Ważnym sprzętem w rehabilitacji Marysi byłby Elektrostymulator Compex, który wspomagał by pracę mięśni. Ponadto potrzebny jest zakup nowego ssaka i leżaczka do kąpieli.

Wszystkie ręce na pokład, gramy dla Marysi! Kolejny raz, już osiemnasty, organizujemy turniej Gwiazdy na Gwiazdkę. Jest to wyjątkowe, największe w województwie łódzkim wydarzenie charytatywne, które odbywa się corocznie w Łowiczu, w okresie okołoświątecznym (grudzień-styczeń).


Nadchodząca edycja będzie wydarzeniem 3-płaszyznowym:


1) Licytacje niesamowitych przedmiotów z autografami gwiazd odbędą się online. Wystartują tuż przed Świętami i będą prowadzone na grupie LICYTACJE Gwiazdy na Gwiazdkę na Facebook. Same perełki! Zapraszamy!

2) 7 stycznia w grze UFC zmierzą się nasi przyjaciele Krzysztof Radzikowski, Konrad Karwat, Dominik Abus i gość specjalny. Transmisja live na kanale YouTube Strong Ekipa. W trakcie będą prowadzone licytacje na tzw. „skarbonkach”.

3) Natomiast wydarzenie główne – turniej futsalu GnG – odbędzie się 14 stycznia w hali OSiR nr 1 w Łowicz. A zmierzą się w nim 4 naszpikowane gwiazdami drużyny: RAPERZY, YOUTUBERZY, DZIENNIKARZE i PRZYJACIELE GnG. Transmisja online na kanale Youtube Qeska. W trakcie również będą prowadzone licytacje. Szczegóły na FB Gwiazdy na Gwiazdkę!


Bądźcie z nami! Pomagajmy razem!
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 361

 
Dane ukryte
10 000 zł
MA
Marek
5 zł
MM
Maciej Modzelewski L32
2 300 zł
HI
H1 i h29
3 000 zł
DA
Dawid Adach
2 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
JJ
L35 - Katarzyna Słoma
800 zł
PK
Paweł Kapusta
1 100 zł
SP
Tymek P.
50 zł
SD
STOWARZYSZENIE DZIENNIKARZY SPORTOWYCH "REPREZENTACJA PIŁKARSKA DZIENNIKARZY"
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków

Lokalizacja

Jana Pawła II 3, 99-400

Łowicz, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 5000 zł i więcej
Medal GnG
rozwiń

(pozostało 10 z 10)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

865 189 zrzutek

i zebrali

764 504 193 zł

A ty na co dziś zbierasz?