id: x7zkkw

Ostatni mecz Tomasza Błotnego

Ostatni mecz Tomasza Błotnego

Nasi użytkownicy założyli 1 189 026 zrzutek i zebrali 1 252 540 598 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Pogrzeb zmarłego wczoraj byłego zawodnika i trenera Tomasza Błotnego odbędzie się w najbliższy wtorek, 07 stycznia o godzinie 14:00 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu (Wystawienie w kaplicy o godz. 13:30). Msza pogrzebowa o godzinie 11:30 w kościele na Warszowie.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ostatni mecz Tomasza Błotnego


Tomasz Błotny to jedna z najbarwniejszych postaci zachodniopomorskiej piłki w ostatnich latach. Znają go zawodnicy, trenerzy, sędziowie. Niestety tak barwna postać odeszła od Nas w dniu 01.01.2020… zbyt szybko… zdecydowanie za szybko.


Tomasz Błotny zawsze żył piłką, interesował się wszystkim co się w niej i wokół niej działo. Niezwykle żywiołowy podczas meczów. Miał 42 lata, pochodzi z Wielkopolski, jako zawodnik Lecha Poznań zdobył między innymi mistrzostwo Polski juniorów. Do Świnoujścia trafił w 1998. Grał we Flocie, później także w Fali Międzyzdroje, Gryfie Kamień Pomorski i w Niemczech. Jako trener zaczynał w roku 2009 z juniorami Floty, których rok później wprowadził do ligi wojewódzkiej. Prowadzony przez niego zespół juniorów starszych, był jedyną drużyną Miejskiego Klubu Sportowego (tzw. starej Floty), który dotrwał do końca sezonu 2014/15. Od powstania Morskiego Klubu Sportowego Flota w roku 2015 prowadził pierwszy zespół, z którym wywalczył dwa kolejne awanse.Tomasz Błotny był trenerem w takich zespołach jak: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, Wicher Brojce a ostatnio zakotwiczył w Pomorzaninie Nowogard gdzie również odnosił znakomite wyniki. Każdy kto znał Tomka wiedział, że miał on dwie żony fantastyczną Sylwię Błotną która wspierała go zawsze w tym co robi… drugą żoną była właśnie Piłka Nożna której oddał się całkowicie.


Tomek był fantastycznym człowiekiem który należał i dalej należy do naszej piłkarskiej rodziny dlatego zachęcam do pomocy.

Celem zbiórki jest wsparcie finansowe rodziny Tomka który odszedł bez pożegnania. Tomasz Błotny pozostawił z nami żonę Sylwię Błotną i dwie córki Olę i Paulinę Błotną.


Rodzina znalazła się na zakręcie pomóżmy wyjść im na prostą RAZEM! Zróbmy to dla Tomka Błotnego MY zawodnicy, trenerzy, działacze, sędziowie, kibice, urzędnicy oraz znajomi. Tomasz Błotny był głową rodziny pomóżmy odejść mu w spokoju zapewniając środki jego rodzinie na wynajem mieszkania, pogrzeb oraz inne zobowiązania finansowe które powstały w wyniku śmierci naszego przyjaciela z boiska. Trener zrobił bardzo dużo dobrego dla piłki w naszym regionie więc pokażmy że piłka łączy i że gramy Fair Play!


Jeśli nie stać cię na pomoc finansową proszę udostępnij ten post i nie pozostawaj obojętny! Gramy dla Tomka Błotnego „Jego ostatni mecz”


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków