id: x7zkkw

Ostatni mecz Tomasza Błotnego

Ostatni mecz Tomasza Błotnego

Nasi użytkownicy założyli 980 195 zrzutek i zebrali 1 001 560 107 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Pogrzeb zmarłego wczoraj byłego zawodnika i trenera Tomasza Błotnego odbędzie się w najbliższy wtorek, 07 stycznia o godzinie 14:00 na Cmentarzu Komunalnym w Świnoujściu (Wystawienie w kaplicy o godz. 13:30). Msza pogrzebowa o godzinie 11:30 w kościele na Warszowie.
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Ostatni mecz Tomasza Błotnego


Tomasz Błotny to jedna z najbarwniejszych postaci zachodniopomorskiej piłki w ostatnich latach. Znają go zawodnicy, trenerzy, sędziowie. Niestety tak barwna postać odeszła od Nas w dniu 01.01.2020… zbyt szybko… zdecydowanie za szybko.


Tomasz Błotny zawsze żył piłką, interesował się wszystkim co się w niej i wokół niej działo. Niezwykle żywiołowy podczas meczów. Miał 42 lata, pochodzi z Wielkopolski, jako zawodnik Lecha Poznań zdobył między innymi mistrzostwo Polski juniorów. Do Świnoujścia trafił w 1998. Grał we Flocie, później także w Fali Międzyzdroje, Gryfie Kamień Pomorski i w Niemczech. Jako trener zaczynał w roku 2009 z juniorami Floty, których rok później wprowadził do ligi wojewódzkiej. Prowadzony przez niego zespół juniorów starszych, był jedyną drużyną Miejskiego Klubu Sportowego (tzw. starej Floty), który dotrwał do końca sezonu 2014/15. Od powstania Morskiego Klubu Sportowego Flota w roku 2015 prowadził pierwszy zespół, z którym wywalczył dwa kolejne awanse.Tomasz Błotny był trenerem w takich zespołach jak: Flota Świnoujście, Prawobrzeże Świnoujście, Wicher Brojce a ostatnio zakotwiczył w Pomorzaninie Nowogard gdzie również odnosił znakomite wyniki. Każdy kto znał Tomka wiedział, że miał on dwie żony fantastyczną Sylwię Błotną która wspierała go zawsze w tym co robi… drugą żoną była właśnie Piłka Nożna której oddał się całkowicie.


Tomek był fantastycznym człowiekiem który należał i dalej należy do naszej piłkarskiej rodziny dlatego zachęcam do pomocy.

Celem zbiórki jest wsparcie finansowe rodziny Tomka który odszedł bez pożegnania. Tomasz Błotny pozostawił z nami żonę Sylwię Błotną i dwie córki Olę i Paulinę Błotną.


Rodzina znalazła się na zakręcie pomóżmy wyjść im na prostą RAZEM! Zróbmy to dla Tomka Błotnego MY zawodnicy, trenerzy, działacze, sędziowie, kibice, urzędnicy oraz znajomi. Tomasz Błotny był głową rodziny pomóżmy odejść mu w spokoju zapewniając środki jego rodzinie na wynajem mieszkania, pogrzeb oraz inne zobowiązania finansowe które powstały w wyniku śmierci naszego przyjaciela z boiska. Trener zrobił bardzo dużo dobrego dla piłki w naszym regionie więc pokażmy że piłka łączy i że gramy Fair Play!


Jeśli nie stać cię na pomoc finansową proszę udostępnij ten post i nie pozostawaj obojętny! Gramy dla Tomka Błotnego „Jego ostatni mecz”


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 163

BP
Baniak
500 zł
MK
Mateusz Kulpa Agata Zalas
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
500 zł
MS
Monika Sebastian
406,50 zł
PL
Piotr Lawitzki / Antek Dehning
400 zł
MK
Mateusz Kożyb
300 zł
AD
Agnieszka Darek
300 zł
MK
Małgorzata Kowalczyk
200 zł
DI
Darek i Robert Kozłowscy
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków