id: x8h2fx

Na slasher "Scenariusz mocno poplamiony krwią"

Na slasher "Scenariusz mocno poplamiony krwią"

Nasi użytkownicy założyli 1 190 335 zrzutek i zebrali 1 254 857 554 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

k183e271ddbc5bf2.png

O czym jest slasher "Scenariusz mocno poplamiony krwią"?

Będzie to backwood slasher opowiadający o scenarzystce Justynie, która wyjeżdża na wieś, aby napisać scenariusz do slashera... W pobliżu domku Justyny zaczynają ginąć ludzie. Justynę w weekend odwiedza grupa filmowców... Coraz mniej osób z ekipy filmowej pozostaje przy życiu.

Film wyreżyseruje Patryk Jurek, scenarzystkę Justynę zagra Monika Pawlik, a jej przyjaciółkę Joanna Puzio.

Jak możesz nam pomóc?

Na zbiórce chcemy zebrać minimum 35 tys. zł, ale im więcej środków, tym większa jakość filmu. Środki, o których mowa wyżej pokryją koszty wynajęcia niezbędnego sprzętu, zakwaterowania ekipy filmowej (w tym aktorów) oraz koszty postprodukcji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyszłym filmie, ekipie filmowej, oraz aktorach, którzy w nim zagrają, to wczytaj się w stronę naszej zbiórki i koniecznie obejrzyj zamieszczone na niej filmiki.A teraz trochę o nas....

q7bfef3d3d1fcf03.png

Patryk Jurek – reżyser

Patryk: "tworzę reklamy, seriale, programy telewizyjne. Mam bogate doświadczenie. Jestem laureatem wyróżnień i nagród festiwalowych na całym świecie. Nakręciłem ponad dwadzieścia filmów offowych."

https://filmpolski.pl/fp/index.phposoba=615706&fbclid=IwAR2QlCIhryXWkpzpZCt1LcEMzhQSoQMBvA1jUiblNOv9QS_6Ne4LTpeBwJ8n1b2ffdff479f681.png

Darek Pawłowski - operator obrazu & mistrz oświetlenia

Twórca z Wielunia, operator obrazu, kreator wizualny. Absolwent AMA Film Academy w Krakowie. Przygodę filmową zaczął w 2014 roku. Z każdym rokiem doskonali swój waraztat operatorski. W pracy lubi mieć wszystko pod kontrolą jeśli chodzi o zaplanowaną koncepcję wizualną, kadr i światło musi być na wysokim poziomie, bez kompromisów.


uedb1bc28834f040.png

Oliwia Chruszczyk - charakteryzacja i efekty specjalne

Oliwia: "Od września 2020 roku spełniam swoją pasję z dzieciństwa jako charakteryzatorka. Uwielbiam tworzyć krwawe efekty specjalne. Moje prace wyróżnia wyjątkowa dbałość o szczegóły."


i9cd73f1aec29e35.png

zdj.: przykładowe prace Oliwiikedf068902f44856.png

Piotr Os - produkcja

Fan horrorów, w szczególności slasherów. Dla niego slasher jest rytuałem, schematem, czymś co ma wywoływać u widza bardzo mocne i częste walenie serca, strach o bohaterów, podskakiwanie ze strachu w fotelu.No i aktorzy....

n50f759a61cdfd06.png


Główną rolę zagra Monika Pawlik (przedostatnie zdjęcie) - jest aktorką Teatru Południe oraz absolwentką Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich oraz Warszawskiego Studium Aktorskiego. Bierze także udział w 2-letnim treningu aktorskim w Technice Meisnera w Laboratorium Meisnera. Na swoim koncie ma udział w serialach fabularnych i etiudach studenckich. Obecnie można ją także zobaczyć w roli Merce Degas w spektaklu "Metoda Selekcji" w reż. Bartka Goli.


Drugą rolę zagra Joanna Puzio (szóste zdjęcie) - absolwentka krakowskiej szkoły aktorskiej Lart Studio. Debiutowała w spektaklu "Dzieci z dworca ZOO" w reż. Sebastiana Oberca na deskach krakowskiego Teatru Barakah. Obecnie aktorka teatru dziecięcego. Aktywna, otwarta na nowe doświadczenia i pomysły.Co możesz zyskać wpłacając pieniądze?

W ramach podziękowań przygotowaliśmy dla prawdziwych fanów gatunku atrakcyjne upominki, które znajdziesz w rubryce nagrody ➡️.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 7

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Nieaktywne

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!