id: x934ux

Na pomoc w walce o zdrowie Michałka

Na pomoc w walce o zdrowie Michałka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
100 880 zł 
z 100 000 zł
100%
zakończona 11.06.2022r
1927 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Życie każdego dziecka powinno być beztroskie i pełne miłości . Miłości mu nie zabrakło ale troski przerastają nawet dorosłego człowieka. Michał urodził się 07 lutego 2016 roku. Gdy miał 4 miesiące zdiagnozowano u niego raka splotu naczyniowego (guz mózgu). Michał dzielnie zniósł 19 cykli chemioterapii. W trakcie leczenia był intensywnie rehabilitowany ze względu na niedowład lewostronny oraz inne przypadłości związane z operacją usunięcia guza mózgu. W 2019 roku niestety musieli przerwać cykle rehabilitacji, ponieważ zachorował tata Michała. Niestety był to nowotwór. Michałek stracił ojca 1 lipca 2021 roku.

W maju 2021r, u Michała zdiagnozowano kolejny nowotwór - ostrą białaczkę limfoblastyczna typu T.  Leczy się niestandardową chemią, która wyniszczyła organizm chłopca.

Obecnie przebywają w Oddziale Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych czekając na przeszczep i nowe życie. Po przeszczepie wrócą do domu, oddalonego o 430 km od Krakowa. Będą musieli przyjeżdżać przez kilka miesięcy raz w tygodniu na kontrolę. Przyjazdy będą wiązały się z dużymi kosztami podróży oraz pobytu, czego nie będą w stanie udźwignąć. Dodatkowo konieczne jest wznowienie rehabilitacji Michałka, po dwóch przebytych chorobach nowotworowych po odizolowaniu od kolegów z przedszkola Michał chce jak najszybciej wrócić do normalnego dzieciństwa. Ma dopiero 6 lat i tyle przeżyć za sobą. Pozwólmy mu dać szansę na lepsze jutro i szybki powrót do normalności.W większości przypadków dziecko czerpie dużo radości z dzieciństwa. Michałek niestety musi walczyć o to, aby żyć. Bardzo prosimy o pomoc i wierzymy, że życie tego małego chłopca się odmieni.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1927

preloader

Komentarze 212

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 583 zrzutki

i zebrali

809 531 861 zł

A ty na co dziś zbierasz?