id: x93cda

Pianino do Szkoły Otwartej

Pianino do Szkoły Otwartej

 
Aleksandra Stykowska

Opis zrzutki

Kochani!!


Udało się -mamy pianino i to całkowicie za darmo!! 🥰🥰


Potrzebujemy je przewieźć z Żoliborza (4. piętro bez windy) do nas na Saską Kępę.


Po przewiezieniu potrzebne będzie nastrojenie.


To na co zbieramy, to profesjonalny transport pianin i stroiciel.


Jeśli się uda, to już za chwilkę nasze Dzieci będą miały możliwość lekcji pianina w Szkole Otwartej 🥰🥰🥰

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez