id: x9emju

Nadanie Szkole Podstawowej w Łukowem imienia gen. Tadeusza Rozwadowskiego i sztandaru.

Nadanie Szkole Podstawowej w Łukowem imienia gen. Tadeusza Rozwadowskiego i sztandaru.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 277 zrzutek i zebrali 1 060 616 989 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień dobry!

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Łukowem zwraca się z serdeczną prośbą o finansowe wsparcie inicjatywy „Nadania szkole imienia gen. Tadeusza Rozwadowskiego i sztandaru.”

 

Postać patrona szkoły i sztandar to dla całej społeczności szkolnej symbol ogromnie ważny, przypominający wartości, wokół których ogniskuje się wychowanie obecnych i przyszłych pokoleń uczniów. Sztandar ma znaczenie symboliczne – w odniesieniu do przywiązania do placówki jako Małej Ojczyzny. Nadanie imienia szkole jest przejawem integracji społeczności szkolnej wokół idei, które postać patrona najpełniej wyraża.

v05abd31cec87199.png           Życie i droga wojskowa generała Tadeusza Rozwadowskiego są przykładem pełnej poświęcenia służby ojczyźnie – począwszy od walki o odzyskanie niepodległości jako obrońca oblężonego Lwowa - Naczelny Dowódca Wojsk Polskich w Galicji Wschodniej, poprzez obronę Warszawy w roku 1920, po zaangażowanie w odbudowę niepodległej Rzeczpospolitej. Patriotyzm, ofiarność, skromność, rzetelna praca uosobione w postawie generała Tadeusza Rozwadowskiego to wartości, które będziemy realizować w kształtowaniu kolejnych pokoleń uczniów.

Sztandar, który stanie się symbolem naszej szkoły, przypomni historię  naszego kraju i uświetni najważniejsze uroczystości w szkole i gminie.

Każdy darczyńca, wpłacający nawet kwotę minimalną pozwoli nam zrealizować nasze marzenie i tym samym dorzuci "swoją nitkę" do sztandaru.

Wsparcie zrzutki to kilka minut, parę kliknięć, a każdy z Was może pomóc!

Serdecznie dziękujemy!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

AL
Alina
100 zł
MM
Monika M
400 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
BA
Bartek
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
AG
Anna G.
200 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!