id: x9kgpe

Pomóż nam stworzyć Centrum Wspinaczkowe GriGri

Pomóż nam stworzyć Centrum Wspinaczkowe GriGri

1 363 zł 
z 50 000 zł
2%
35 dni do końca
23 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą przyjaciół, która nie zgadza się na to, aby fajne miejsca dla ludzi z pasjami powstawały tylko w dużych miastach. Chcemy, aby każdy miał szansę spróbować swoich sił we wspinaczce, a w GriGri czas spędzały całe rodziny. Znaleźliśmy odpowiednio wysoką halę w Bielawie, gdzie umiejscowiliśmy naszą siedzibę. Jest to lokalizacja dogodna dla wielu pasjonatów wspinaczki, sportu i ogólnie ludzi kochających ruch. W promieniu 30-40 km od nas znajduje się Świdnica, Dzierżoniów, Wałbrzych, Nowa Ruda. Osoby uprawiające wspinaczkę musiały przez lata jeździć na ściany aż do Wrocławia – tracąc ponad godzinę w jedną stronę w aucie lub pociągu. Teraz Centrum Wspinaczkowe z prawdziwego zdarzenia będą miały tuż pod nosem 😊 Powstaną u nas drogi wspinaczkowe atrakcyjne zarówno dla zaawansowanych łojantów, początkujących entuzjastów, a także dzieci.


Po przeliczeniu wszystkich kosztów dopadła nas rzeczywistość i do inwestycji musieliśmy doliczyć dodatkowe pozycje, których realizacja jest obowiązkowa, ale niestety pochłonie bardzo dużo pieniędzy.


Dlatego zwracamy się do Was o pomoc w stworzeniu Centrum Wspinaczkowego GriGri. Zrobimy wszystko, aby nasze marzenie zrealizować niezależnie od niesprzyjających okoliczności, ale jeśli ktoś zechce nas w tym wesprzeć, będziemy niesamowicie wdzięczni, a ściana otworzy się szybciej. 😊


Pieniądze zebrane na tej zrzutce przeznaczymy na kupno dwóch ważnych elementów wyposażenia hali: windy dla osób z niepełnosprawnościami oraz podnośnika osobowego (zwyżki).


Dlaczego zbieramy akurat na to?


Chcemy, aby każdy czuł się u nas dobrze i komfortowo. Początkowo planowaliśmy stworzenie podjazdu dla osób z niepełnosprawnościami, ale po głębszym przeanalizowaniu doszliśmy do wniosku, że winda to o niebo lepsze rozwiązanie. Po pierwsze jest o wiele bardziej funkcjonalna i wygodna, a po drugie podjazd pod odpowiednim kątem wychodziłby na dobre kilka metrów w głąb hali, co mogłoby częściowo blokować swobodne przemieszczanie się innych wspinaczy.


W GriGri naszym priorytetem będą goście. Chcemy, aby każda wizyta u nas była wyjątkowa i pełna wyzwań. Dlatego też zamierzamy cyklicznie zmieniać drogi wspinaczkowe i przekręcać chwyty. Aby wykonywać ten zabieg szybko, dobrze i często, niezbędny jest nam podnośnik. Przy tak wysokiej hali, jak nasza, przyda się on także do wykonywania innych codziennych prac, dzięki którym będziemy mogli funkcjonować nieprzerwanie.


Co powstanie w Centrum Wspinaczkowym GriGri?

- 40 dróg do wspinaczki z liną o powierzchni prawie 300m2 i wysokości 11 m,

- 150 m2 strefy boulderowej,

- strefa gastronomiczna z pyszną kawką, przekąskami i sokami wyciskanymi na miejscu,

- kącik dla dzieci z basenem z kulkami itp.,

- siłownia.


W GriGri zawsze będzie dostępny doświadczony instruktor, który podpowie, o co w tej całej wspinaczce chodzi lub przywiąże się na drugi koniec liny.


Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty i zapraszamy na wielkie otwarcie, które planujemy w lipcu!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 23

 
Dane ukryte
101 zł
KM
Konrad
20 zł
ND
Natalia Demusz
50 zł
MK
Maja
30 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KW
Kasia
20 zł
KW
Krzysztof Wojtkowski
101 zł
KM
rzułta morda xD
21,37 zł
KM
KORWIN
4,76 zł
AD
Adam
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków

Lokalizacja

Władysława Grabskiego 1a, 58-260

Bielawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
Kawa i miła rozmowa z naszą ekipą

Każdego, kto wesprze naszą zrzutkę jakąkolwiek kwotą w przedziale 10-100 zł zapraszamy po otwarciu GriGri na kawkę i miłą pogawędkę. Przy wpłacie za tę nagrodę potrzebne będą jakieś dane kontaktowe, abyśmy mogli się później złapać.

rozwiń

wybrano 8 razy

Wybieram
Wpłać 101 zł i więcej
Darmowe wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego

Za wsparcie nas kwotami w przedziale 101-200 zł oferujemy jednorazowe bezpłatne wypożyczenie kompletu sprzętu wspinaczkowego (uprząż, buty, przyrząd do asekuracji, woreczek z magnezją, lina dynamiczna). Przy wpłacie za tę nagrodę potrzebne będą jakieś dane kontaktowe, abyśmy mogli się później złapać.

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 201 zł i więcej
Darmowy wstęp i asekuracja

Osoby, które wesprą naszą zrzutkę kwotami w przedziale 201 - 300 zł zapraszamy do odebrania darmowej jednorazowej wejściówki do naszego Centrum. Umożliwiamy także skorzystanie z godzinnej asekuracji na wędkę. Przy wpłacie za tę nagrodę potrzebne będą jakieś dane kontaktowe, abyśmy mogli się później złapać.

rozwiń
Wpłać 301 zł i więcej
Darmowe zajęcia "pierwsze kroki"

Za wpłaty w przedziale 301-500zł zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia podczas szkolenia "pierwsze kroki". Potrwa ono 2h i w tym czasie nasz pracownik zapozna Cię z tajnikami podstaw wspinaczki. Przy wpłacie za tę nagrodę potrzebne będą jakieś dane kontaktowe, abyśmy mogli się później złapać.

rozwiń
Wpłać 501 zł i więcej
5 darmowych wejść ze sprzętem

Każdemu, kto wesprze naszą zrzutkę jakąkolwiek kwotą powyżej 500 zł, oferujemy darmowe 5 wejść do naszego Centrum i bezpłatne wypożyczenie kompletu sprzętu wspinaczkowego. Przy wpłacie za tę nagrodę potrzebne będą jakieś dane kontaktowe, abyśmy mogli się później złapać.

rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

862 981 zrzutek

i zebrali

758 914 167 zł

A ty na co dziś zbierasz?