id: x9pp46

Wesprzyj tworzenie najlepszego portalu okołoporodowego w Polsce!

Wesprzyj tworzenie najlepszego portalu okołoporodowego w Polsce!

Nasi użytkownicy założyli 1 016 143 zrzutki i zebrali 1 064 263 189 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Z dziką radością i nutą nieśmiałości zdradzimy Wam naszą tajemnicę!


Zakładamy portal okołoporodowo-rodzicielski.


Portal nie byle jaki bo z aspiracjami do bycia najlepszym w Polsce. Najświeższa, rzetelna wiedza, mądre artykuły, świetne specjalistki, dobre porody i wsparcie dla mam. A do tego wszystkiego piękne zdjęcia. Częścią tego projektu ma być również ogólnopolska wyszukiwarka specjalistów okołoporodowych (położne, doule, ginekolodzy, fizjoterapeuci itd.).

 

Niesione przez falę ekscytacji i pewności co do naszego projektu stworzyłyśmy logo, zebrałyśmy zachwycającą redakcję pełną specjalistek okołoporodowych, zaczęłyśmy tworzyć stronę internetową i… utknęłyśmy.

 

Okazało się, że porządna strona internetowa z optymalizacjami SEO i innymi rzeczami, o których nie mamy zbyt wielkiego pojęcia, a do tego nasza wymarzona wyszukiwarka specjalistów, to koszt, który nas kompletnie przerasta. Dzięki wsparciu fantastycznych kobiet, udało się nam załatwić stworzenie podstawowej strony "po kosztach". Mimo to nadal brakuje nam trochę funduszy byśmy mogły wystartować. Dlatego postanowiłyśmy poszukać wsparcia!

 

Kim jesteśmy?

 

Nasze imiona to Ada i Marysia, i mieszkamy na przeciwległych krańcach Polski. Poznałyśmy się na szkoleniu dla doul, a połączyła nas pasja i podobne doświadczenia.


Na co dzień jesteśmy mamami i doulami - wspieramy kobiety w czasie ciąży, porodu i połogu. Towarzyszymy w tym najbardziej wrażliwym momencie życia. Mamy marzenie, żeby kobiety w Polsce mogły dobrze rodzić. Bez traum, godnie, świadomie i w sposób jaki im odpowiada. Chcemy edukować i wspierać. Być obok w akceptacji i zrozumieniu.


Dzięki naszym (bardzo różnym) doświadczeniom, umiejętnościom i niesamowitej ekipie specjalistek, możemy edukować na szerszą skalę za pomocą portalu, który z Twoją pomocą możemy stworzyć.


Możesz podejrzeć nasze doulowe działania na instagramie: Marysia @porodzimy.sobie, Ada @twoje.narodziny.

 

Co już mamy?

 

Mnóstwo energii do działania i niezbędną wiedzę. Wspaniałą redakcję. Teksty, nazwę, logo, stronę i domenę. Gotowość do rozpoczęcia działalności portalu nawet jutro. Dodatkowo czujemy ogrom wsparcia od najbliższych i innych specjalistek okołoporodowych.

 

Czego nam brakuje?

  

Funduszy na opłacenie wykonania strony internetowej. Tak niewiele, ale jednak wstrzymuje to nasze działania. Firma jest w gotowości do podjęcia projektu, umowy czekają na ostatnie podpisy, a my trzymamy kciuki, by udało nam się zebrać kwotę, która znacząco ułatwi start!

 

Portal tworzymy z pasji do wspierania kobiet w czasie starań, a później w ciąży, w trakcie porodu i w połogu. Na ten moment nie planujemy na nim zarabiać, więc Wasze wsparcie jest tu kluczowe :)Jeśli masz ochotę wesprzeć tworzenie fantastycznego portalu okołoporodowego to zostaw tu grosik,

a my będziemy wspierać kobiety w dobrej i łagodnej drodze do macierzyństwa.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

SM
Sławek Michalski
10 zł
PB
Piotr Brzozowski
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AG
Arkadiusz Głowacki
15 zł
OL
Oliwia
1 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IS
Iwona S.
100 zł
NL
Natalia
20 zł
MJ
Małgorzata Jakubowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków