id: xa2ree

Moja pierwsza solowa płyta autorska - moje "Poszukiwania"

Moja pierwsza solowa płyta autorska - moje "Poszukiwania"

4 245 zł 
z 40 000 zł
10%
211 dni do końca
54 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności4

 • Udało mi się po raz kolejny!

  Udało mi się nagrać już trzeci singiel. tym razem w klimatach bardziej rockowych. Ciekawa jestem Waszych opinii. Ja jestem ogromnie szczęśliwa! Wykonałam kolejny kroku na mojej artystycznej drodze. Kolejny raz odwaga była silniejsza od strachu...


  Ta odsłona to opowieść o emocjach, o kobiecym rozdarciu spowodowanym stratą - żal, strach, złość, brak wiary, załamanie, gniew...A jednak każdy upadek sprawia, że odnajdujemy w sobie nową siłę. Czasem najtrudniejszy moment w życiu sprawia, że potrafimy odbić się od tego dna, na którym się znaleźliśmy i wzbić się tak wysoko, jak nigdy wcześniej.


  Odwagi życzę również Wam!


  🦋


  ya7e734a061cb795.jpeg

  Czytaj więcej
 • "Nie licz dni" - mój drugi autorski utwór już do wysłuchania na YouTube.


  Kolejne dzielenie się sobą, kolejne odkrywanie - jak to jest, kiedy nadaję swoim muzycznym myślom realne brzmienie, oprawę w dźwiękach i w obrazie... i jak to jest, kiedy dźwięki docierają do Was... Dla mnie to wciąż niesamowite uczucie tak otwierać przed Wami mój świat wewnętrzny, ale też intrygującym bywa, kiedy wiem, że łączy się on z Waszymi światami, nabierając zupełnie innych barw, kształtów, znaczeń... Dziękuję, że chcecie uczestniczyć w tej przygodzie i pomagacie mi dzielić się kolejnymi "muzycznymi myślami".  l700e330e1df9ff0.jpeg

  Czytaj więcej


 • Niedługo więcej autorskich treści muzycznych, tymczasem cover utworu, który gdzieś z tyłu głowy mam od lat. Miłego odbioru i do usłyszenia przy kolejnych dźwiękach... ;)

  Czytaj więcej
 • "Niedawno" to pierwszy utwór mojego autorstwa, którym odważyłam się podzielić... a skoro już ta odwaga się we mnie znalazła to głupio byłoby z niej rezygnować... Wyciągam zatem z szuflady kolejne rzeczy. Kilka aranży już czeka na nagrania... kilka utworów już czeka na aranże...i następne są w kolejce... Wiele zależy od tej zrzutki, bo moje oszczędności w pewnym momencie z pewnością się skończą. Wiem jednak, że warto, bo długo dojrzewałam do tej decyzji i z niewielu wyborów jestem tak dumna jak z tego.

  Zapraszam do odwiedzenia mojej strony magdalenazamoroka.pl i subskrybowania kanału na YT.

  Niebawem więcej utworów, jeśli życie pozwoli 💙

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witaj,

Dziękuję, że zajrzałeś na tę stronę. To miejsce, w którym możesz mi pomóc spełnić jedno z największych marzeń.

e73f3e51c442c0dd.jpegOd kiedy pamiętam śpiewam i tworzę piosenki, ale potrzebowałam mnóstwo czasu, żeby dojrzeć do dzielenia się ze światem moimi muzycznymi myślami... Dzisiaj czuję, że jestem gotowa na ten krok - nagrywanie swoich własnych utworów, które - mam nadzieję - złożą się za jakiś czas na album muzyczny. Z Waszym wsparciem na pewno będzie mi łatwiej! Chciałam mieć swoją płytę w rękach w moje minione urodziny, ale z wielu przyczyn - przede wszystkim finansowych i czasowych - okazało się to niemożliwe.


Dzięki oszczędnościom udało mi się nagrać już cztery utwory. Wasze dobre serca mogą mi pomóc przy realizacji kolejnych pomysłów. Potrzeba jeszcze wiele, dobrnąć do celu, który sobie obrałam.

Każda złotówka, która zasili tę zrzutkę pomoże mi częściowo pokryć koszty aranżacji i nagrań.


jb0be0f15078bdd5.jpegGdyby udało mi się nagrać płytę, znajdą się na niej piosenki, które powstały w ciągu ostatniej dekady. To moja droga do odnalezienia siebie, swojej dojrzałości emocjonalnej, swojej tożsamości artystycznej i duchowej, moje słowno-muzyczne poszukiwania siebie samej i poszukiwania tego, co w muzyce jest najbliższe mojej wrażliwości.


Mam na koncie ponad 10 lat doświadczenia scenicznego - kilkaset występów scenicznych - koncertów, spektakli itp., ale wszystko to dotyczyło zawsze twórczości innych osób. Do pełni szczęścia brakuje tego, co na prawdę moje... Od stycznia 2021 udało mi się nagrać cztery autorskie utwory. Mam nadzieję, że dzięki Twojej pomocy, wkrótce pojawią się kolejne.

🦋

Posłuchaj tych, już nagranych:

🎼 "Niedawno"

🎼 "Nie licz dni"

🎼 "Jakby nic"

t9020f6c8bb1d4ad.jpeg

Za Twoje wsparcie postaram się odwdzięczyć tak jak potrafię...

Więcej informacji o mnie i o moich poszukiwaniach twórczych/życiowych znajdziesz

🎼 tutaj: https://magdalenazamoroka.pl

🎼 tutaj: https://www.facebook.com/MagdalenaZamoroka

🎼 i tutaj: https://www.instagram.com/magdalena.zamoroka/

 

Dziękuję za Twoją pomoc w mojej artystycznej drodze.

Każde nawet najdrobniejsze wsparcie jest nieocenione i przyczyni się do powstania mojej płyty.

🦋Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Rynek 10, 63-900

Rawicz, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

  Wpłać 1 zł i więcej
  Dziękuję!

  Jeden złoty ma wartość 100 groszy. To dużo!

  Moja JEDNA piosenka to ok. 4 minut muzyki, kilkadziesiąt słów i bardzo dużo pracy, czasu a także nakład finansowy przekraczający moje miesięczne wynagrodzenie. Dziękuję za Twoje dobre serce! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 4 razy

  Wybieram
  Wpłać 7 zł i więcej
  Ślicznie Dziękuję

  SIEDEM zawsze było moją szczęśliwą liczbą. Jeszcze kilka siódemek i uda mi się wejść do studia. Jeszcze kilkadziesiąt siódemek i uda się nagrać kolejny utwór. Jeszcze kilkaset siódemek i powstanie płyta! Dziękuję ślicznie za Twoje dobre serce! Niech dobro Ci towarzyszy na każdym kroku!

  rozwiń

  wybrano 2 razy

  Wybieram
  Wpłać 16 zł i więcej
  Wielkie: Dziękuję

  SZESNASTKA również jest wyjątkowa. Chciałabym na ten dzień zaplanować premierę mojego debiutanckiego albumu. jaki rok? jaki miesiąc? Czas pokaże.

  Jeśli wesprzesz mnie ta kwotą z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila i podziękuję Ci na moim fanpage'u w specjalnym dziękczynnym poście więc koniecznie wyślij mi mailem swój facebookowy pseudonim ;)

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 1 raz

  Wybieram
  Wpłać 23 zł i więcej
  Ogromne: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem coraz bliżej celu!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz... pocztą tradycyjną ;)

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 2 razy

  Wybieram
  Wpłać 32 zł i więcej
  Niezmierne: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na ig, fb, pocztą tradycyjną oraz na Twojego maila dołączając do niego dokumentację fotograficzną z planu zdjęciowego najnowszego teledysku, który będziesz mógł obejrzeć przedpremierowo... ;)

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 3 razy

  Wybieram
  Wpłać 47 zł i więcej
  Z całego serca: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich... imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert. Spodziewaj się go, kiedy materiał będzie gotowy, a to zależy od czasu i niestety tego drugiego....

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 1 raz

  przewidywana dostawa: 16 marca, 2024

  Wybieram
  Wpłać 77 zł i więcej
  Brak słów...dziękuję to za mało!

  Dzięki Tobie moje marzenie się spełnia!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną wraz z imiennym zaproszeniem na mój pierwszy autorski koncert oraz... moją pierwszą autorską płytą!!!

  Termin nagrody jest zależny od wielu czynników, które nie są zależne ode mnie, ale bez względu na to, ile czasu będziesz czekał, płyta na pewno do Ciebie trafi! Jeśli zechcesz, dołączę dedykację.

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 4 razy

  przewidywana dostawa: 16 marca, 2024

  Wybieram
  Wpłać 222 zł i więcej
  Jesteś złotem!

  Z Twoja pomocą na pewno mi się uda!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz podziękuję Ci osobiście... wręczając moją pierwszą autorską płytę i zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert.

  Jeśli jesteś początkującym wokalistą, chętnie podzielę się godzinną lekcją śpiewu, jeśli jesteś bardziej doświadczony, chętnie wymienię się doświadczeniami, a jeśli nie śpiewasz i nie masz zamiaru... to zapraszam na herbatę ;)

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  wybrano 3 razy

  przewidywana dostawa: 16 marca, 2022

  Wybieram
  Wpłać 777 zł i więcej
  Jesteś Najlepszy!

  Marzenia się spełniają dzięki Tobie!

  Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy. Zainteresowany?

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

  rozwiń

  przewidywana dostawa: 16 marca, 2022

  Wybieram
  Wpłać 7000 zł i więcej
  Jesteś Aniołem!

  Jesteś Aniołem! Już to mówiłam?

  Razem z zespołem wykonam dla Ciebie koncert z moja autorską muzyką lub z repertuarem coverowym - jak wolisz. Repertuar do ustalenia, ale... nie będę rapować ;)

  Do tego z ogromną przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy.

  Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca po stokroć!


  rozwiń

Wpłaty 54

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

Rynek 10, 63-900

Rawicz, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

Wpłać 1 zł i więcej
Dziękuję!

Jeden złoty ma wartość 100 groszy. To dużo!

Moja JEDNA piosenka to ok. 4 minut muzyki, kilkadziesiąt słów i bardzo dużo pracy, czasu a także nakład finansowy przekraczający moje miesięczne wynagrodzenie. Dziękuję za Twoje dobre serce! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 4 razy

Wybieram
Wpłać 7 zł i więcej
Ślicznie Dziękuję

SIEDEM zawsze było moją szczęśliwą liczbą. Jeszcze kilka siódemek i uda mi się wejść do studia. Jeszcze kilkadziesiąt siódemek i uda się nagrać kolejny utwór. Jeszcze kilkaset siódemek i powstanie płyta! Dziękuję ślicznie za Twoje dobre serce! Niech dobro Ci towarzyszy na każdym kroku!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 16 zł i więcej
Wielkie: Dziękuję

SZESNASTKA również jest wyjątkowa. Chciałabym na ten dzień zaplanować premierę mojego debiutanckiego albumu. jaki rok? jaki miesiąc? Czas pokaże.

Jeśli wesprzesz mnie ta kwotą z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila i podziękuję Ci na moim fanpage'u w specjalnym dziękczynnym poście więc koniecznie wyślij mi mailem swój facebookowy pseudonim ;)

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 1 raz

Wybieram
Wpłać 23 zł i więcej
Ogromne: Dziękuję

Dzięki Tobie jestem coraz bliżej celu!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz... pocztą tradycyjną ;)

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 32 zł i więcej
Niezmierne: Dziękuję

Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na ig, fb, pocztą tradycyjną oraz na Twojego maila dołączając do niego dokumentację fotograficzną z planu zdjęciowego najnowszego teledysku, który będziesz mógł obejrzeć przedpremierowo... ;)

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 3 razy

Wybieram
Wpłać 47 zł i więcej
Z całego serca: Dziękuję

Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich... imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert. Spodziewaj się go, kiedy materiał będzie gotowy, a to zależy od czasu i niestety tego drugiego....

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 16 marca, 2024

Wybieram
Wpłać 77 zł i więcej
Brak słów...dziękuję to za mało!

Dzięki Tobie moje marzenie się spełnia!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną wraz z imiennym zaproszeniem na mój pierwszy autorski koncert oraz... moją pierwszą autorską płytą!!!

Termin nagrody jest zależny od wielu czynników, które nie są zależne ode mnie, ale bez względu na to, ile czasu będziesz czekał, płyta na pewno do Ciebie trafi! Jeśli zechcesz, dołączę dedykację.

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 4 razy

przewidywana dostawa: 16 marca, 2024

Wybieram
Wpłać 222 zł i więcej
Jesteś złotem!

Z Twoja pomocą na pewno mi się uda!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz podziękuję Ci osobiście... wręczając moją pierwszą autorską płytę i zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert.

Jeśli jesteś początkującym wokalistą, chętnie podzielę się godzinną lekcją śpiewu, jeśli jesteś bardziej doświadczony, chętnie wymienię się doświadczeniami, a jeśli nie śpiewasz i nie masz zamiaru... to zapraszam na herbatę ;)

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 16 marca, 2022

Wybieram
Wpłać 777 zł i więcej
Jesteś Najlepszy!

Marzenia się spełniają dzięki Tobie!

Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy. Zainteresowany?

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!

rozwiń

przewidywana dostawa: 16 marca, 2022

Wybieram
Wpłać 7000 zł i więcej
Jesteś Aniołem!

Jesteś Aniołem! Już to mówiłam?

Razem z zespołem wykonam dla Ciebie koncert z moja autorską muzyką lub z repertuarem coverowym - jak wolisz. Repertuar do ustalenia, ale... nie będę rapować ;)

Do tego z ogromną przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy.

Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca po stokroć!


rozwiń

Nasi użytkownicy założyli

880 349 zrzutek

i zebrali

810 723 517 zł

A ty na co dziś zbierasz?