Wpłać na zrzutkę: Moja pierwsza solowa płyta autorska - moje "Poszukiwania"

 
Magdalena Zamoroka
Zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Dziękuję!

  Jeden złoty ma wartość 100 groszy. To dużo! Moja JEDNA piosenka to ok. 4 minut muzyki, kilkadziesiąt słów i bardzo dużo pracy, czasu a także nakład finansowy przekraczający moje miesięczne wynagrodzenie. Dziękuję za Twoje dobre serce! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Ślicznie Dziękuję

  SIEDEM zawsze było moją szczęśliwą liczbą. Jeszcze kilka siódemek i uda mi się wejść do studia. Jeszcze kilkadziesiąt siódemek i uda się nagrać kolejny utwór. Jeszcze kilkaset siódemek i powstanie płyta! Dziękuję ślicznie za Twoje dobre serce! Niech dobro Ci towarzyszy na każdym kroku!
  rozwiń
 • Wielkie: Dziękuję

  SZESNASTKA również jest wyjątkowa. Chciałabym na ten dzień zaplanować premierę mojego debiutanckiego albumu. jaki rok? jaki miesiąc? Czas pokaże. Jeśli wesprzesz mnie ta kwotą z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila i podziękuję Ci na moim fanpage'u w specjalnym dziękczynnym poście więc koniecznie wyślij mi mailem swój facebookowy pseudonim ;) Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Ogromne: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem coraz bliżej celu!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz... pocztą tradycyjną ;)Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Niezmierne: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na ig, fb, pocztą tradycyjną oraz na Twojego maila dołączając do niego dokumentację fotograficzną z planu zdjęciowego najnowszego teledysku, który będziesz mógł obejrzeć przedpremierowo... ;)Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Z całego serca: Dziękuję

  Dzięki Tobie jestem jeszcze bliżej celu!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich... imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert. Spodziewaj się go, kiedy materiał będzie gotowy, a to zależy od czasu i niestety tego drugiego....Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Brak słów...dziękuję to za mało!

  Dzięki Tobie moje marzenie się spełnia!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną wraz z imiennym zaproszeniem na mój pierwszy autorski koncert oraz... moją pierwszą autorską płytą!!! Termin nagrody jest zależny od wielu czynników, które nie są zależne ode mnie, ale bez względu na to, ile czasu będziesz czekał, płyta na pewno do Ciebie trafi! Jeśli zechcesz, dołączę dedykację.Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Jesteś złotem!

  Z Twoja pomocą na pewno mi się uda!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz podziękuję Ci osobiście... wręczając moją pierwszą autorską płytę i zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert.Jeśli jesteś początkującym wokalistą, chętnie podzielę się godzinną lekcją śpiewu, jeśli jesteś bardziej doświadczony, chętnie wymienię się doświadczeniami, a jeśli nie śpiewasz i nie masz zamiaru... to zapraszam na herbatę ;)Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Jesteś Najlepszy!

  Marzenia się spełniają dzięki Tobie!Z przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy. Zainteresowany?Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca!
  rozwiń
 • Jesteś Aniołem!

  Jesteś Aniołem! Już to mówiłam?Razem z zespołem wykonam dla Ciebie koncert z moja autorską muzyką lub z repertuarem coverowym - jak wolisz. Repertuar do ustalenia, ale... nie będę rapować ;)Do tego z ogromną przyjemnością wyślę indywidualne podziękowania na Twojego maila, ig, fb oraz pocztą tradycyjną dołączając do nich imienne zaproszenie na mój pierwszy autorski koncert i moją pierwszą płytę, na której znajdzie się imienne podziękowanie dla Ciebie lub logo Twojej firmy. Dziękuję za Twoje dobre serce ! Niech dobro do Ciebie powraca po stokroć!
  rozwiń
 • Brak
Zobacz inne nagrody/oferty Pokaż mniej nagród/ofert

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. koszty operacyjne i prowizje zewnętrznych operatorów, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Nagroda/oferta
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.