id: xa6duf

Pomóż mi przedłużyć życie o kilka lat...

Pomóż mi przedłużyć życie o kilka lat...

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
73 709 zł 
z 80 000 zł
92%
55 dni do końca
441 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Dzień dobry Wszystkim,

  Jestem już po operacji i dochodzę do siebie. Przedemną jeszcze długa i kosztowna droga by wrócić do pełni sił.

  Co mogę to załatwiam na NFZ, jednak jest to o wiele bardziej problematyczne w przypadku rehabilitacji czy badań MRI.

  Pozdrawiam i dziękuje z całego serca Wam za dotychczasową pomoc.l88753ce18e066a6.jpeg

  Czytaj więcej
 • Chciałem z całego serca podziękować to dzięki Wam udało się uzbierać kwotę i już w tą niedzielę będe jechał na operację.

  Żadna ponadnormatywna złotówka się nie zmarnuje, wszystko zostanie wydane na takie rzeczy jak transport sanitarny z szpitala,badania MRI,konsultacje neurochirurgiczne i rehabilitację.

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry,

Jeszcze rok temu prowadziłem spokojne, normalne życie ze swoją rodziną. Do pewnego momentu.. Ale kilka słów o mnie.


Każdy kto mnie zna wie, że nie jestem osobą publiczną. Cenię swoją prywatność i bardzo nie lubię mówić o swoim życiu osobistym. Zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie tak delikatne jak choroba. Niestety sytuacja zmusiła mnie, by schować dumę do kieszeni i nieubłaganie poprosić o wsparcie. Powyższa suma zbiórki przekracza moją zdolność finansową którą to poniższa choroba i tak już sporo kosztowała.Trochę o mojej chorobie...

W październiku ubiegłego roku miałem pierwszy w życiu atak epilepsji (padaczki). Trafiłem na SOR. Po badaniach tomografem komputerowym postawiono diagnozę – nowotwór mózgu. Całe nasze życie obróciło się do góry nogami. Spokój w domu zniknął. Pojawił się odwieczny stres i pozostały tylko pytania: Ile będę żył? Czy poradzą sobie beze mnie? Czy syn mnie będzie pamiętać? Stan mojego życia był zagrożony ze względu objętość nowotworu więc termin pierwszej operacji był szybki. Odbyła się ona w grudniu.Guza zdołali wyciąć tylko w połowie z powodu nieodpowiedniego sprzętu, bojąc się by nie uszkodzić zdrowej tkanki mózgu. Oczywiście próbkę guza wysłano na badania histopatologiczne i tutaj nie pozostawiono złudzeń- nowotwór okazał się dużo bardziej złośliwy niż początkowo zakładano. Nadzieja nas jeszcze nie opuściła. W połowie stycznia rozpocząłem radioterapię i chemioterapię. W tym samym czasie rehabilitacja neuropsychologiczna. W marcu zakończenie radioterapii i pozostawienie chemioterapii jeszcze na rok. Pomimo leczenia guz okazał się silniejszy i już na drugim rezonansie guz zaczął ponownie rosnąć…Na co zbieram?

Na chwilę obecną jedyną szansą dla mnie na ratunek jest prywatna operacja w Kluczborku w klinice Vital Medic którą poprowadzi jeden z najlepszych neurochirurgów w Polsce dr.Witold Libionka. Będzie to specjalistyczna operacja z wybudzeniem tak by można było przeprowadzić elektrostymulację i zobaczyć jak "głęboko" można usunąć nowotwór nie uszkadzając zdrowej tkanki. Wstępnie lekarz powiedział, że byłby w stanie usunąć 90% guza. Dr. Libionka należy do bardzo wąskiej grupy specjalistów która jest w stanie podjąć się takiego wyzwania jak wycięcie guza w tak dużym stopniu. Wtedy moje rokowania znacząco wzrosną. Koszt takiej operacji to 60tys. zł. Pozostały mi 3msc, po tym czasie zmiany będą już nieodwracalne i guza będzie dużo trudniej usunąć lub po prostu zostanie wycięty w mniejszej objętości. Co wpłynie w przyszłości na jego szybszy wzrost i niestety na długość mojego życia. Jedyny w Polsce szpital na NFZ jaki robi operację z wybudzeniem ma tak rozległe terminy, że nie mogę sobie pozwolić na takie ryzyko jak czekanie przy takim progresywnym rozroście guza.


Tak jak wspomniałem wcześniej, nadzieja nas jeszcze nie opuściła dlatego proszę o pomoc. Nie wiem ile czasu mi zostało, żaden inny lekarz nie może dokładnie określić rokowań ze względu na specyfikę nowotworu. Glejak w swojej naturze jest trudnym i niestety dość rzadkim nowotworem, gdzie dla wielu lekarzy jest po prostu wyzwaniem. Wierzę w to że druga operacja w znacznym stopniu poprawi jakość mojego życia. A tak bardzo chciałbym być dłużej ojcem dla mojego dziecka, wiem co to znaczy wychowywać się bez ojca i nie chcę tego dla mojego syna. Chciałbym go wspierać w jego życiowych błędach, widzieć jak pierwszy raz się zakocha, jak idzie do szkoły...Będę wdzięczny za każde nawet najmniejsze wsparcie, czy to pieniężne czy też udostępniając dalej tą zbiórkę.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 441

IT
Iza Tomczak
5 100 zł
RS
Róża Skrzypek
5 000 zł
NS
Natalia Stelmaszyk
4 750 zł
AK
Anna Kaca
4 700 zł
JG
Joanna Gaca
4 650 zł
AK
Anna Konik
4 500 zł
GW
Grzegorz Wypychowski
3 000 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
MZ
Małgorzata Zuba
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 6

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

776 478 zrzutek

i zebrali

577 605 411 zł

A ty na co dziś zbierasz?