id: xaaygd

Na nowe kolano i życie bez bólu Dominiki

Na nowe kolano i życie bez bólu Dominiki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
10 289 zł 
z 35 000
29%
zakończona 11.08.2020r
274 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1 • Chciałabym bardzo podziękować wszystkim za pomoc
  !

  Termin zabiegu udało się ustalić na 28 lipca :)
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam na imię Dominika, mam 29 lat. W 2011 roku miałam nieszczęśliwy wypadek, w wyniku którego doszło do złamania i zmiażdżenia kolana oraz zerwania więzadeł. Przeszłam kilka poważnych operacji, częste rehabilitacje, zmiany lekarzy, jednak nie przyniosło to rezultatu. Od 9 lat żyję w ciągłym bólu z wieloma ograniczeniami. Często zmuszona jestem chodzić w ortezie lub o kulach.

Chciałabym móc wyjść na spacer z synem i nie martwić się, że patrzy jak mama kuleje i płacze z bólu. Chciałabym żyć normalnie, w związku z czym zdecydowałam się na endoprotezę kolana. Endoprotezy refundowane przez NFZ, na które długo się czeka, mają ograniczone funkcje oraz zbyt krótki okres użytkowania, jak dla młodej osoby, co wiązałoby się z kilkoma wymianami w moim dalszym życiu i kolejnymi operacjami. Endoproteza BCS Journey II z oxinium firmy Smith&Nephew jest lżejsza, nie ma metali, które uczulają oraz wg testów ma zdecydowanie dłuższy okres użytkowania, co dla osoby w moim wieku ma wielkie znaczenie. Jednak ta endoproteza nie jest refundowana.. Potrzebuję wsparcia i pomocy finansowej by móc w końcu żyć bez bólu i normalnie chodzić i funkcjonować. Przez te lata wszystkie wizyty u lekarzy oraz rehabilitacje wiele mnie kosztowały i nie jestem w stanie opłacić sama tak drogiej operacji oraz rehabilitacji

Chciałabym Was prosić o pomoc nie tylko dla mnie, ale i dla mojego syna, żeby mógł w końcu zobaczyć szczęśliwą mamę. Za każdą złotówkę jestem ogromnie wdzięczna.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 274

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

894 359 zrzutek

i zebrali

838 142 501 zł

A ty na co dziś zbierasz?