id: xb88zx

Pomoc dla Yany i Soni po śmierci Kuby

Pomoc dla Yany i Soni po śmierci Kuby

Nasi użytkownicy założyli 1 155 747 zrzutek i zebrali 1 199 779 876 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

27 czerwca b.r. odszedł nasz kolega Kuba Ulewicz pozostawiając w żałobie Yanę i Sonię. Postanowiliśmy założyć tę zbiórkę by wesprzeć ich w tym najtrudniejszym momencie.


Kuba był utytułowanym aktorem Teatru Polskiego w Bydgoszczy oraz aktorem telewizyjnym znanym z produkcji takich, jak Korona królów, Czas honoru czy Glina. Ukończył wydział aktorski PWSZ w Krakowie.

Dał nam się poznać jako wrażliwy, życzliwy, empatyczny i zawsze uśmiechnięty człowiek, a przede wszystkim cudowny mąż i ojciec. Był dla nas po prostu wyjątkowy.


W obliczu tak wielkiej tragedii my, tj. koleżanki i koledzy, bliscy, znajomi, przyjaciele i ludzie, którzy mieli przyjemność kiedykolwiek z nim obcować w życiu, na scenie czy planie filmowym, mamy szansę wesprzeć Jego Żonę Yanę i 8 letnią Córeczkę Sonię i dać im odczuć, że nie zostały same, kiedy życie tak zadrwiło z losu i napisało ten tragiczny scenariusz. Zorganizowaliśmy tę zbiórkę by wesprzeć ich finansowo. Zebrane wpłaty pomogą im przetrwać pierwsze miesiące bez Kuby. Zapewnią budżet na opłaty i wszelkie koszty, które muszą ponieść po tak niespodziewanej stracie bliskiej osoby. Możemy rozwiązać choć jeden z problemów, które na nich spadły i ciążą teraz na barkach Yany. Wszystkich ludzi dobrej woli zapraszamy i zachęcamy do udziału w zbiórce. Nawet niewielkie wpłaty sprawią, że będziecie mieć realny wpływ na jakość życia bliskich po odejściu Kuby. Dobro zawsze wraca, często w najmniej oczekiwanym momencie.


ASi6ZRyCy1jmoOqt.jpg quTGdGQPGxte4OXH.jpg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 174

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków