id: xbgnyt

ZBIÓRKA NA REHABILITACJĘ PIOTRKA

ZBIÓRKA NA REHABILITACJĘ PIOTRKA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
14 038 zł
z 40 000
35%
zakończona
31.08.2023r
174
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 037 240 zrzutek i zebrali 1 107 174 387 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wszystko stało się nagle i niespodziewanie, to jak w kilka sekund jednej nocy może zmienić się całe życie przekonaliśmy się na własnej skórze.

We wrześniu ubiegłego roku członek naszej rodziny Piotr w wieku 45 lat przeszedł zawał z zatrzymaniem akcji serca. Wiele dni walki o życie na oddziale kardiologii później intensywnej terapii.

Z początkiem grudnia Piotr wrócił do domu, co tu dużo mówić …. jego stan był opłakany wręcz tragiczny. Bardzo ciężko przyglądać się cierpieniu drugiego człowieka, tym bardziej kogoś z naszych bliskich. W pierwszych dniach adaptacji do smutnej rzeczywistości musieliśmy nauczyć się żyć z wszystkimi przeciwnościami. Rurka tracheotomijna, sonda żywieniowa, cewnik, odleżyny poszpitalne, wychudzenie, co dzień nie przespane noce, strach o życie. Po ciągłych trudnościach związanych z sondom żywieniową i braku pomocy w nagłych potrzebach powoli udało się ją wyeliminować i nauczyć ponownie nawyku jedzenia, w krótce po wielu kłopotach z rurką tracheotomijną własny oddech również wrócił do normy. Z czasem po kilku miesiącach sytuacja znacząco się poprawiła. Poprawiła się na tyle aby móc powalczyć o jego sprawność.

Dziś mija ponad rok od tragicznego w skutkach zawału, obecnie jest to osoba leżąca, ze zdiagnozowanym otępieniem na podłożu spowodowanym niedotlenieniem wynikającym z nagłego zatrzymania krążenia i przebytego zwału. Występują u niego też zaburzenia osobowości.


Jedyną możliwością na szansę odzyskania przynajmniej częściowej sprawności, oraz dokładnej diagnostyki lekarskiej daje umieszczenie w ośrodku z całodobową opieką lekarską i specjalistyczną opieką rehabilitacyjną.

Koszt miesięczny takiego pobytu wynosi ponad 10 tysięcy złotych, niestety nie jesteśmy w stanie zagospodarować nawet części z tej kwoty. Liczne leki, pampersy i koszty związane z utrzymaniem pochłaniają całkowicie nasz domowy budżet.


PROSIMY O POMOC!!!


Z WYRAZAMI SZACUNKU I WDZIĘCZNOŚCIĄ DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ CIEGIEŁKĘ WPŁACONĄ NA TEN CEL.
o18c128d98d21e32.jpg


b2f22c6487ae3db1.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 174

SO
Sklep odzieżowy Spektra
SO
Klientki sklepu odziezowego Spektra
1 050 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
945 zł
TS
Kiermasz świąteczny
865 zł
WS
Współpracownicy
600 zł
IP
Iwona Per
360 zł
DW
Damian W.
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
KB
Licytacje Brokancik- p. D. Czajowska
270 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków