id: xbt766

Lepsza przyszłość..

Lepsza przyszłość..

Nasi użytkownicy założyli 1 188 439 zrzutek i zebrali 1 251 336 176 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Czesć! Nazywam się Nikola i przyszłam tutaj z prośbą o pomoc dla mojego chłopaka. Igor, ma 21 lat i jest osobą transpłciową i boryka się ze swoją dysforią. Zaczął medyczną korektę - aktualnie pod kontrolą psychiatry – seksuologa czeka na opinię. Pozwoli ona na złożenie sprawy do sądu o ustalenie płci i jej metrykalną korektę.

To długotrwały proces, a Igor zmaga się z dysforią klatki piersiowej. Jest na to jedno rozwiązanie – rekonstrukcja klatki piersiowej. Niestety operacja, którą musi przejść jest bardzo droga i nie stać nas na to, aby był do końca szczęśliwy.

Kwota 7000zł to całościowy koszt operacji. Zwracam się do was o pomoc, aby spełniło się jego największe marzenie, jakim jest poczucie się dobrze w swoim ciele, nie wstydzenie się swojego widoku w lustrze, bo przecież noszenie specjalnego stanika, który chociaż trochę przykryje to, co budzi dysforię, nie jest wygodną sprawą i negatywnie wpływa na zdrowie – binder jest jedynie tymczasowym rozwiązaniem. Bardzo zależy mi na tym, aby mógł żyć, nie przejmując się swoją klatką.

Boli mnie widok jak płacze z powodu wielkiej dysforii czy tego, że chciałby poczuć się w końcu sobą, takim jakim jest wewnątrz. A niżej moja największa miłość, która bardzo ładnie prosi o pomoc :)


story_121488_1610060762.jpegOperacja to masektomia. Zbieramy tylko na nią, a koszta są o wiele większe (ewentualny test na COVID-19, rzeczy po operacji, dojazd).

Miejsce operacji rozważamy nad kliniką "Rajska" we Wrocławiu lub centrum medycznym "Esculap" w Bielsko-Białej.

Byłabym bardzo wdzięczna, gdybyscie wpłacili nawet minimalną kwotę, jaką jestescie w stanie nam przesłać. Trzymajcie się i dziękujemy za każdą pomoc 🙂

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
455 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KI
Robin
5 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!