id: xd66gw

Czysta frajda dla dzieci z Hospicjum

Czysta frajda dla dzieci z Hospicjum

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
323 zł 
z 56 000
0%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 939 603 zrzutki i zebrali 932 158 222 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wanna pełna gorącej wody, unosząca się para, puszysta piana; albo: długi, gorący prysznic... jednym słowem: cudowna kąpiel! Brzmi fantastycznie, prawda?


Niestety, ta prosta dla większości z nas czynność, dla wielu naszych dzieci i ich opiekunów jest prawdziwym koszmarem. Bezwładne ciało, rurki i kabelki, z którymi trzeba się jakoś uporać, spastyczność mięśni, boląca skóra, której najlepiej byłoby nie dotykać. W efekcie, dla naszych dzieci kąpiel często bywa raczej trudną walką niż czystą przyjemnością.


Mamy nadzieję, że w Hospicjum Stacjonarnym dla Dzieci, które budujemy w Olsztynie, będzie inaczej. To dlatego chcemy je wyposażyć w wannę z hydromasażem oraz podnośnik do kąpieli pacjentów w pozycji leżącej (profesjonalnie nazywa się to "zintegrowanym systemem do higieny, transportu i hydroterapii osób niepełnosprawnych i obłożnie chorych").

Taki system pozwoli naszym pacjentom na bezpieczne i wygodne korzystanie z kąpieli oraz łączenie jej z hydroterapią, a naszemu personelowi zapewni ogromny komfort opieki nad małymi pacjentami.


Jak na pewno się domyślacie, tak wspaniałe rozwiązania są niezwykle kosztowne. Przy całym wysiłku finansowym związanym z budową Hospicjum dla Dzieci, zakup i montaż tego sytemu staje się dla nas ogromnym wyzwaniem, dlatego prosimy Was o wsparcie.


Jesteśmy pewni, że dzięki Wam również dla naszych dzieci kąpiel będzie czystą frajdą!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 10

MK
Marcin Kvieciu
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WS
Wanda
50 zł
WS
Wojciech
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MO
Monika
25 zł
 
Dane ukryte
15 zł
 
Dane ukryte
ukryta
UP
Urszula Pawłowska
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!