id: xdb3mp

"ABSENCJA". Nowa płyta Pawła Ruszkowskiego!

"ABSENCJA". Nowa płyta Pawła Ruszkowskiego!

Aktualności2

  • W opisie zrzutki pojawiło się kilkuminutowe demo projektu! Zapraszam Was na naszą pierwszą próbę, jeszcze z końca minionego roku! :)
    Czytaj więcej
  • Kochani, bardzo DZIĘKUJĘ Wam Wszystkim i Każdemu z osobna za tak ciepłe przyjęcie i dotychczasowe wspieranie projektu "Absencja"!!!
    Zaktualizowałem sekcję nagród w zakresie PRYWATNYCH RECITALI - pojawiła się także opcja dedykowana FIRMOM :) Zapraszam do przejrzenia nowych propozycji :)
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni i Drodzy Słuchacze i Przyjaciele!

Napisałem dla Was zupełnie nowy album. "Absencja" to 11 moich kompozycji do słów znakomitej współczesnej autorki - Karoliny Słyk. To utwory, które pierwotnie zupełnie ze sobą nie związane, pewnego dnia ułożyły się w kompletną opowieść. Dziś chciałbym ją Wam wyśpiewać - językiem bardzo piosenkowym i bardzo bliskim sercu.

neabf1d7744c71c1.jpeg

W "Absencji" odbijać się będą wszystkie moje dotychczasowe muzyczne przygody.

Paleta stylistyczna od jazzujących ballad, przez swing, stride, latino, inspiracje rockowe i hip-hopowe aż po klasyczny wiedeński walc! Wszystko to jednak z wyraźnym wspólnym mianownikiem brzmienia, nad którym będziemy starannie pracować w Radiu Gdańsk oraz studiu AudioPlanet, razem z Dominikiem Kisielem (fortepian i instr. klawiszowe), Jarkiem Stokowskim (kontrabas i gitara basowa), Antonim Wojnarem (perkusja) i Marcinem Otłowskim (saksofon altowy i barytonowy). Będą także i moje gitary. Dodatkowo - gościnnie zaśpiewa ze mną Agata Rożankowska!

j3f287470b3ac45c.jpeg


Zajrzyjcie na naszą pierwszą próbę:Tak ostatnio pracujemy w studiu:)

https://www.facebook.com/236908429826176/videos/326395515077596


A tutaj jeszcze tytułowa piosenka w całości, ale w wersji solowej:Koszty stworzenia takiej płyty są ogromne. Wiele godzin w salach prób i studiach nagraniowych, dojazdy, wynagrodzenie ludzkiej pracy, koszty projektu okładek oraz druku, tłoczenia i dostawy płyt, wreszcie kwestie praw autorskich - to tylko niektóre wyzwania, przed którymi staję jako autor, producent i wydawca w jednej osobie.

W przypadku płyty "Absencja", po raz pierwszy, postanowiłem poprosić Was o wsparcie. Ta prośba jest jednocześnie zaproszeniem do WSPÓŁTWORZENIA tego projektu:

Jeśli chcielibyście stać się jego częścią już teraz i towarzyszyć mi w trakcie jego realizacji - zachęcam Was do wzięcia udziału w zrzutce. Z góry i z serca - ogromnie Wam za to dziękuję!!! :):):)

zc903159d108518d.jpeg


Autorzy zdjęć wykorzystanych w materiale:

Martyna Chmura, Maciej Narkun (manart fotografia grafika), Waldemar Kosiński, Tadeusz Korthals, Maciej Rybicki (More Than Breath), Paweł Szymerski, (c) Gdański Teatr Szekspirowski

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 100

A
Alilip
55 zł
A
Anka
55 zł
JS
Jerzy Szymański
20 zł
VS
Violetta Stanisław Otłowscy
55 zł
MK
Marta Kula
ukryta
C
Czapa
25 zł
JJ
Jarosław Jukel
55 zł
JG
Joanna Gawle
55 zł
B
Beata
100 zł
BB
Beata Borek
55 zł
Zobacz więcej

Komentarze 5

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 5 zł i więcej
Imienne podziękowanie na Facebooku

Po zakończeniu zrzutki otrzymasz ode mnie imienne podziękowanie na mojej stronie facebookowej.

wybrano 1 raz

Wpłać 10 zł i więcej
Kartka pocztowa z pozdrowieniami

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy dedykowana kartkę z podziękowaniem i pozdrowieniami.

wybrano 3 razy

Wpłać 20 zł i więcej
Płyta "Absencja" w wersji elektronicznej

Po zakończeniu zrzutki wyślę na podany przez Ciebie adres mailowy pliki mp3 z piosenkami z projektu "Absencja".

wybrano 7 razy

Wpłać 45 zł i więcej
Album CD "Absencja"

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 1 egzemplarz płyty "Absencja" (digipack z książeczką).

wybrano 6 razy

Wpłać 55 zł i więcej
Album CD "Absencja" z imienną dedykacją

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 1 egzemplarz płyty "Absencja" (digipack z książeczką) wraz z imienną dedykacją.

wybrano 54 razy

Wpłać 100 zł i więcej
2x Album CD "Absencja"

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 2 egzemplarze płyty "Absencja" (digipack z książeczką).

wybrano 5 razy

Wpłać 150 zł i więcej
2x Album CD "Absencja" z imienną dedykacją

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 2 egzemplarze płyty "Absencja" (digipack z książeczką), wraz z imiennymi dedykacjami.

wybrano 3 razy

Wpłać 200 zł i więcej
2x Album CD "Absencja" z imienną dedykacją + Płyta "Absencja" w wersji elektronicznej

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 2 egzemplarze płyty "Absencja" (digipack z książeczką), wraz z imiennymi dedykacjami. Dodatkowo na podany przez Ciebie adres mailowy prześlę pliki mp3 z piosenkami z płyty "Absencja".

wybrano 6 razy

Wpłać 500 zł i więcej
5x Album CD "Absencja" z imienną dedykacją + Płyta "Absencja" w wersji elektronicznej

Po zakończeniu zrzutki wyślę na wskazany przez Ciebie adres pocztowy 5 egzemplarzy płyty "Absencja" (digipack z książeczką), wraz z imiennymi dedykacjami. Dodatkowo na podany przez Ciebie adres mailowy prześlę pliki mp3 z piosenkami z płyty "Absencja".

wybrano 1 raz

Wpłać 1000 zł i więcej
Prywatny akustyczny recital solo (dojazd do 100 km)

Po zakończeniu zrzutki, w terminie wspólnie przez nas ustalonym, zagram kameralny recital solo dla Ciebie i Twoich Bliskich lub Gości (bez nagłośnienia, dojazd do 100 km od Kościerzyny).

wybrano 2 razy

Wpłać 3000 zł i więcej
Prywatny akustyczny recital solo (dojazd powyżej 100 km)

Po zakończeniu zrzutki, w terminie wspólnie przez nas ustalonym, zagram kameralny recital solo dla Ciebie i Twoich Bliskich lub Gości (bez nagłośnienia, dojazd także powyżej 100 km od Kościerzyny).

Nasi użytkownicy założyli

677 213 zrzutek

i zebrali

437 863 766 zł

A ty na co dziś zbierasz?