id: xdcjcu

Fil leci do Berklee ⚡️

Fil leci do Berklee ⚡️

Nasi użytkownicy założyli 1 038 276 zrzutek i zebrali 1 109 813 861 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!!! Nazywam się Filip Dubowski i bardzo uciekałem od tej opcji ale przez ostatnie sytuacje - zrozumiałem, że bardzo potrzebuję zorganizować zbiórkę. 


——


Coś o mnie: 

Mam przyjemność już trzeci rok uczyć się w Szkole Muzycznej im. M.Karłowicza w Katowicach w klasie Fortepianu Jazzowego u Pana Mgr. Adama Jarzmika. Skończyłem pierwszy stopień szkoły muzycznej fortepianu klasycznego w Głogowie, jednak już od dziecka byłem zakochany w muzyce Jazzowej, dlatego...

W 2020 roku miałem możliwość przenieść się do szkoły w Katowicach i od tamtego czasu nigdy nie dokonywałem większych postępów. Regularne i sumienne ćwiczenie oraz bardzo inspirujące lekcje doprowadziły mnie do zostania Laureatem w 2 bardzo prestiżowych konkursach:

 - Junior Młyn Jazz Festival - NAGRODA GŁÓWNA - GRAND PRIX JMJF - nagroda wyjazdu na Kurs do zagranicznej szkoły jazzowej w ramach stypendium w Berklee College of Music w Bostonie (USA)

- 13th Jazz Contest Tarnów - 2 miejsce - Międzynarodowy konkurs Jazzowy 


——


Kurs odbywa się w te wakacje, jednak....

Przez obecną sytuację finansową, spowodowaną sytuacją na świecie, ja oraz moja rodzina nie jesteśmy w stanie wygenerować środków finansowych na wylot i pobyt w Stanach (Około 7500zł). Kurs właśnie został opłacony, jednak loty i życie musimy opłacić sobie sami. Mimo nauki w liceum oraz w szkole muzycznej - również pracuję na swoje utrzymanie w Katowicach, dlatego nie jestem w stanie sam sobie na to zarobić. 

Stany Zjednoczony były zawsze moim jednym z największych marzeń, a przez to co się ostatnio wydarzyło - może nie zostać spełnione.——


Dlatego wraz z moim nauczycielem wpadliśmy na pomysł zrobienia zrzutki i w ramach podziękowań, chciałbym dla każdego wpłacającego podziękować w taki sposób:


  • 5zł i dalej - Podziękowanie imienne na Facebooku


  • 50 zł i dalej - Osobista Muzyczna Pocztówka


  • 150zł i dalej - Lekcja prywatna Fortepianu / Harmonii i Kształcenia Słuchu / Edukacji muzycznej itd...


  • 300zł i dalej - Napiszę dla Ciebie utwór/piosenkę w ramach podziękowań.


  • 500zł i dalej - Wsparcie muzyczne danej społeczności/kościoła (prowadzenie uwielbienia/zespołu), bądź osoby prywatnej.


  • 1000zł- Po kursie - solowy koncert w Twoim domu  • 2500zł - Koncert mojego Trio w wybranym miejscu i czasie 


——


Z mojej strony chciałbym naprawdę zaznaczyć, że każde wsparcie się liczy. Sam staram się zorganizować na to jak najwiecej funduszy, jednak sytuacja jest bardzo pilna i każda złotówka jest dla mnie naprawdę cenna. 


Bardzo dziękuje za każde wsparcie!!!!!

Filip :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 74

IR
Bartłomiej Kołduba
100 zł
AK
Aleksander Kopański
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
LG
Lidia Gendera
50 zł
DE
Debora
50 zł
JA
Janek
10 zł
BM
Bogdan Makal
200 zł
JC
Jolka
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PP
Piotr Przybyslawski
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków