id: xdras6

Muffinka pomagała dzieciom- teraz sama potrzebuje pomocy / FIP

Muffinka pomagała dzieciom- teraz sama potrzebuje pomocy / FIP

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
14 711 zł z 19 000 zł
77%

Aktualności5

 • Kochani Bardzo Bardzo dziękujemy za pomoc, podarowaliście Muffince życie :) Udało nam się zorganizować całość kwoty do przeprowadzenia pełnego leczenia. Muffinka czuje się świetnie :) Trzymajcie proszę kciuki, bo przed nami ostatnie dni leczenia a następnie okres obserwacji. Ściskamy Was Wszystkich, macie cudowne serca !

  Czytaj więcej
 • BARDZO DZIĘKUJEMY za pomoc w leczeniu Muffinki ❤ Za nami kolejne zamówienie leków, na które musieliśmy się częściowo zapożyczyć, ale najważniejsze, że się udało. Bez Was nie dalibyśmy rady. Prosimy o dalsze wsparcie ❤ Przed nami jeszcze przynajmniej jeden taki zakup. Wasza pomoc to życie Muffinki, brak nam słów by wyrazić wdzięczność ❤❤❤

  s6d406da84e8a717.jpeg

  Czytaj więcej
 • Wiem, że koty nie płaczą w taki sposób jak ludzie, ale moje serce widzi to inaczej. Muffinka po zastrzyku 😢 Po otarciu, łzawienie już się nie powtórzyło. Muffinka coraz gorzej znosi codzienne bolesne zastrzyki 🙁 i weterynarz radzi przejść na tabletki. Tabletki są jeszcze droższe od zastrzyków, bardzo prosimy Was o dalszą pomoc.

  DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ, KAŻDE UDOSTĘPNIENIE, KAŻDE DOBRE SŁOWO !

  u22dc8946ca5ecc0.jpeg

  Czytaj więcej
 • DZIĘKUJEMY !

  Za nami już 25 zastrzyków, przed nami jeszcze 59. Z Wami na pewno się uda. Muffinka czuje się bardzo dobrze, a to wszystko dzięki Wam ! :)

  s9b93c7695040a6a.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani ! Ogromnie dziękujemy Wam za pomoc ! Wam wszystkim razem i każdemu z osobna :) Jesteśmy po 12-stu zastrzykach i Muffinka czuje się o niebo lepiej. Ratujecie życie tej wyjątkowej istotce ! Mufcia znów może się bawić swoimi ulubionymi kuleczkami :) :) I widać, że zaczyna tęsknić za pracą z dziećmi ;)


  Przed nami jeszcze 72 zastrzyki, 72 dni walki. Już musimy zamówić kolejną partię leku 10 fiolek w cenie 4200zł. Dlatego jesteśmy zmuszeni prosić o dalszą pomoc. Z Wami to musi się udać ! :)


  Przybij piątkę z Muffinką, Łap Uśmiech i walcz z nami ! :)


  c491951ede07aacb.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Muffinka to młodziutka kotka brytyjska o cudownym charakterze, kocha ludzi i wszelki kontakt z nimi. Potrafi wydobyć z nich, głęboko ukryte najlepsze uczucia. Właśnie dlatego, w naszym Stowarzyszeniu, pełni rolę "naczelnej terapeutki" :) Uwielbia swoją pracę. Mimo młodego wieku, pomogła już wielu dzieciom i osobom starszym, by na ich buziach zawitał uśmiech. TERAZ ONA POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY !!!


cfd77d8b2fac4631.jpeg

Krótka historia Mufci:

Kotunia przybyła do naszego domu gdy miała ok. 3,5 miesiąca. Od razu skradła serca wszystkich domowników i członków Stowarzyszenia Łap Uśmiech. Bardzo ją pokochaliśmy. Muffinka ze względu na swoją wyjątkową zdolność wchodzenia w interakcje z ludźmi, już w wieku kilku miesięcy, została naszą "główną terapeutką" :) Owoce jej pracy to uśmiechy na twarzach dzieciaków, potrafi wywołać spokój i radość u każdego.

Mufcia woli towarzystwo ludzi niż innych zwierząt, pokazywała niechęć do naszych pozostałych czworonogów, była o nie zazdrosna. Dlatego, miesiąc temu, zamieszkała ze swoim ulubieńcem, Marcelem. Tam, w najlepszych warunkach, doskonaliła swoje umiejętności pracy z dziećmi. Widać było, że jest bardzo szczęśliwa, jednak po krótkim czasie zaczęła słabnąć :(.....


Muffinka od trzech tygodni była leczona na koci katar, kiedy zebrała się woda w brzuszku i kotka zaczęła drżeć już wiedzieliśmy, że to FIP :( Nie czekając na wyniki, pożyczyliśmy lek GS Spark i rozpoczęliśmy leczenie. Otrzymane wczoraj wyniki badań potwierdzają FIP.


Mufeczka ma objawy neurologiczne, dlatego musimy podawać podwójną dawkę bardzo drogiego leku Spark. Zrobiliśmy zbiórkę rodzinną i stowarzyszeniową, kupiliśmy kilka pierwszych fiolek (po 4 zastrzykach kotunia już czuje się lepiej). Na zakup kolejnej partii leku nie mamy już pieniędzy, a leczenie musi trwać 84dni. To warunek BY MUFFINKA MOGŁA ŻYĆ ! Nie możemy opuścić żadnej dawki !


Na pozostałe dawki leku brakuje 19 000zł. BŁAGAMY O ŻYCIE DLA NASZEGO CUDOWNEGO KOCIEGO SERCA ! By mogło dalej pomagać.


Dziękujemy za każde wsparcie !

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 562

 
Dane ukryte
250 zł
RF
Rafał Flazik
200 zł
MS
Mariusz Szczygieł
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
A
Agnieszka
200 zł
SM
Sylwia Michalik
200 zł
PW
Paweł Wojnar
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
A
Andrzej
150 zł
MK
Mirosława Kamińska
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 46

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 100 zł i więcej
Spotkanie z naszymi zwierzaczkami :) online

Uśmiechotwórcze spotkanie online z naszymi zwierzątkami. Polecamy połączenie szczególnie dzieciom i rodzinom, które planują nabycie czworonoga. Pokażemy jak zwierzątka lubią się bawić, opowiemy o nich, o ich potrzebach, jakiej wymagają opieki, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :) Jeśli chcesz powiększyć rodzinę o czworonoga, pomożemy się do tego przygotować :)

rozwiń

wybrano 9 razy

Wpłać 150 zł i więcej
Koszulka- Jetsem sweet :) POMAGAM !

Biała, bawełniana koszulka z nadrukiem przedstawiającym synka Muffinki- Czarusia i napisem "Jestem sweet :) POMAGAM !" Dla sweet dzieciaka, kobiety, mężczyzny- rozmiar dowolny :) Każdy może pomagać i być SWEET ;) !

rozwiń

wybrano 3 razy

Wpłać 150 zł i więcej
Koszulka- Jestem super :) POMAGAM !

Biała, bawełniana koszulka z nadrukiem przedstawiającym synka Muffinki- Cudaczka i napisem "Jestem super :) POMAGAM !" Dla super dzieciaka, kobiety, mężczyzny- rozmiar dowolny :) Każdy może pomagać i być SUPER !

rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 200 zł i więcej
Szkolenie- Żywienie Kota

Podstawowe przeszkolenie w zakresie prawidłowego żywienia kota, potrzeb żywieniowych. Informacje o diecie BARF. Przeszkolenie w zakresie wykonywania posiłków opartych na surowym mięsie.

rozwiń

wybrano 3 razy

Nasi użytkownicy założyli

692 595 zrzutek

i zebrali

457 399 774 zł

A ty na co dziś zbierasz?