id: xdvxng

Po lepsze jutro dla kotka z białaczką

Po lepsze jutro dla kotka z białaczką

8 466 zł 
z 9 000 zł
94%
zakończona 16.03.2021r
120 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

 • Mamy cudowne wiadomości!! Dzięki Waszemu wsparciu wystarczy na terapie lekiem Retromad1. Szczęście w nieszczęściu że lek jest na miejscu i nie musimy czekać tygodniami na jego przesyłkę- nieszczęśliwie kot zaprzyjaźnionej nam osobie odszedł, zanim na dobre rozpoczęli terapie retromadem :( załączymy faktury za lek, gdy tylko je otrzymamy. 

  W szczególności chciałybyśmy podziękować Pani Katarzyna Krupka ❤️ bo to właśnie dzięki niej Miro dostanie cudowna szanse na życie.

  Dziękujemy również wszystkim darczyńcom- nawet nam się nie śniło, ze w tak krótkim czasie uda się uzbierać pieniądze- jesteście cudowni!! 

  Zachęcamy równocześnie do dalszych wpłat- pod naszą opieką jest wiele kotów- zarówno tych zdrowych, jak i chorych (w tym 3 koty felv +, tak jak Miro). Codziennie wydajemy mnóstwo pieniędzy na ich wyżywienie, opiekę weterynaryjna.. tak naprawdę tylko pieniądze nas ograniczają - zebranie ich daje nam komfort i możliwość pomagania kolejnym kotom, czekającym już w kolejce po ciepły domek- może dzięki Wam uda się choć trochę polepszyć koci świat!


  Naszą działalność można obserwować na stronie na Facebooku - Anioły też mruczą- zachęcamy do obserwowania, udostępniania, a także do adopcji naszych podopiecznych.  Dziękujemy naszym Aniołom ❤️❤️❤️

  Czytaj więcej
 • Wstawiamy najnowsze wyniki badań :
  image


  Niestety anemia się pogłębia - spadła hemoglobina i czerwone krwinki, pomimo ze Miro codziennie dostaje żelazo, kwas foliowy, a także zastrzyki z witaminy B12. Jedyna rzecz na plus w najnowszych wynikach badan to ustabilizowanie się ilości białych krwinek- być może organizm próbuje walczyć z wirusem, niestety narastanie anemii  zmusza nas do rozpoczęcia natychmiastowej terapii. Możemy zamowic retromad, ale koszt leczenia to około 3000 złotych i obecnie nie stać nas na ten wydatek :( 


  Tutaj wyniki badan z poprzedniego tygodnia: 

  image
  Wstawiam również rachunki za ostatnie wizyty, leki, test PCR: 

  image
  image
  image


  image

  Tutaj potwierdzenie PCR- wykryto wirus FELV

  Wstawism również poprzednie wyniki badan: 

  Takie wyniki miał Miro kiedy do nas trafił : 

  image


  A takie po jakimś czasie pobytu u nas, wystąpiła ogromna poprawa, dlatefo liczyliśmy ze test płytkowy w przypadku Miro był fałszywie dodatni: 

  image


  image
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki


Miro przyjechał do nas aż z Chełma, gdzie został podrzucony dobrej osobie, której nie był obojętny jego los. 

Jego stan był tragiczny, brudny, śmierdzący, w badaniach anemia i uszkodzona wątrąba. Pierwszy test- wynik felv+ praktycznie przegrany na starcie.Z charakteru kociak jest cudowny- mruczący, uwielbia się przytulać, najchętniej spędzałby czas tylko i wyłącznie z człowiekiem najlepiej na kolankach albo gdzieś blisko jak najblizej.Dalej nadzieja, wyniki w górę, wykąpany i pachnący. Liczyłyśmy że pcr pokaże brak białaczki.PCR plus dodatkowe badania.  Niestety wyniki poszły mocno w dół. Sam test PCR potwierdził natomiast białaczkę. Załączamy wszystkie aktualne oraz poprzednie wyniki badań.. Musimy jak najszybciej rozpocząć leczenie!! Naszym marzeniem jest terapia Retromad1, która całkowicie wycisza wirusa.. jest jednak bardzo kosztowna - ze względu na wagę Miro koszt leku wynosi około 3000 zł. Do tego dochodzą koszty badań laboratoryjnych, leków wzmacniających, wizyt u weterynarza, karmy, kastracji... Jesteśmy przerażone kosztami i już teraz wiemy, że bez Waszej pomocy nie uda się uratować Mira.. A on bardzo o to prosi. Zasługuje na to by żyć. Mamy nadzieje, że kiedyś ten kociak będzie grzał się we własnym domu, na kolanach właściciela.. Mocno w to wierzymy.. Bardzo prosimy Was kolejny raz o wsparcie!

image


image


image


imagePierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 120

JJ
Jerzy Jabłoński
1 357 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
550 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DK
dariusz Karpala
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
SM
Sylwia
200 zł
 
Dane ukryte
140 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • Jarosław Kłosowski

  Bez Was nie damy rady i nie wiemy gdzie już błagać o pomoc w leczeniu oczek naszego synka 😥 Prosimy dopóki jest jeszcze nadzieja aby nasz synek nie stracił wzroku .😭 Wiemy że macie dobre serducha ♥️ Udostepnij to nic nie kosztuje,a naszemu synkowi bardzo pomoże zrzutka.pl natxz9

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Zrzutka na kota chorego na białaczkę.

  70 zł

Nasi użytkownicy założyli

750 803 zrzutki

i zebrali

539 996 456 zł

A ty na co dziś zbierasz?