id: xdzde7

TATRZAŃKI PARK EDUKACYJNY – Covid19 - Pomóżcie nam przetrwać

TATRZAŃKI PARK EDUKACYJNY – Covid19 - Pomóżcie nam przetrwać

1 346 zł 
z 350 000 zł
0%
zakończona 30.04.2021r
32 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witamy Was serdecznie,


z tej strony 6 osobowy zespół pracowników Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego w Zakopanem https://www.facebook.com/TatrzanskiParkEdukacyjny.

Przez 12 lat staraliśmy się, własną ciężką pracą realizować budowę Parku. Miejsca, w którym edukujemy dzieci, młodzież oraz dorosłych.


Naszym celem jest przede wszystkim edukacja przyrodnicza. Poprzez bliski kontakt ze zwierzętami, staramy się przekazać wszystkim odwiedzającym jak szanować, mądrze kochać i opiekować się zwierzętami.


Rok temu udało nam się otworzyć Park dla zwiedzających. Przez wiosenne obostrzenia, sezon letni był niezmiernie krótki. Mieliśmy nadzieję, że sezon zimowy pozwoli nam zgromadzić wystarczającą pule środków finansowych, niezbędnych do funkcjonowania. Dotychczas cały projekt był finansowany ze środków zarobionych w ramach innego realizowanego przez nas projektu. Niestety są to zimowe atrakcje dla dzieci, które Decyzją Rządu, zabraniającą prowadzenia działalności gospodarczej (także w tym zakresie) od 28 grudnia 2020 spowodowały, że w tym roku nie otrzymamy potrzebnych do funkcjonowania środków finansowych. Niestety, ale na chwile obecną nie jesteśmy także w stanie liczyć na żadną sensowną pomoc ze strony Państwa. Jesteśmy Parkiem edukacyjnym całkowicie finansującym się z własnych środków, bez wsparcia instytucji państwowych. 


Pewnie każdy z Was zastanawia się, dlaczego postanowiliśmy poprosić Was o pomoc i dlaczego taka kwota? 

Otóż 350 000 zł dla Tatrzańskiego Parku Edukacyjnego, to kwota, która na ten moment pozwoli nam przetrwać do następnego sezonu, a przede wszystkim pomoże naszym podopiecznym (wyżywienie, opieka weterynaryjna, itp.). Zbiórka pomoże również pozostać z nami naszym oddanym pracy pracownikom.


Jeszcze pod koniec lata, mieliśmy ogromne plany, chcieliśmy od razu po zakończeniu sezonu zimowego zabrać się za prace przy budowie ogrodzeń powiększających wybiegi dla jeleni i danieli, oraz budowę woliery dla orła przedniego, rewitalizacji wszystkich ogrodzeń i paśników, chcieliśmy wybudować piękną drewnianą ścieżkę prowadzącą do niezwykłych leśnych zakątków naszego Parku. 


Pomimo złej sytuacji finansowej, cały czas pracujemy w pełnym zespole, opiekując się naszym zwierzyńcem a w wolnych chwilach staramy się tworzyć nowe treści do naszych prelekcji edukacyjnych i zajęć animatorskich dla dzieci. W ostatnim czasie zaadoptowaliśmy dwa kociaki oraz lisa płomienistego z fermy futerkowej. Okres zimowy to ciężki czas dla wielu dzikich zwierząt, którym staramy się też pomagać.


Wspomagając Tatrzański Park Edukacyjny, będziecie w stanie dołożyć cegiełkę do utrzymania miejsca ukierunkowanego na edukację, ochronę przyrody i naukę miłości do zwierząt.


Jeśli chcesz nam i naszym podopiecznym pomóc, wesprzyj naszą zbiórkę :). 

Za udzieloną pomoc z góry dziękuje w imieniu wszystkich pracowników oraz naszych podopiecznych.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 32

MS
Marzena Stradomska
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MK
Maja
100 zł
DG
Dorota Garlicka
100 zł
Z
Zuza
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MW
Michał wolwowicz
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

851 599 zrzutek

i zebrali

736 210 302 zł

A ty na co dziś zbierasz?