id: xef25h

Uratować mieszkanie od licytacji komorniczej

Uratować mieszkanie od licytacji komorniczej

Nasi użytkownicy założyli 1 188 795 zrzutek i zebrali 1 252 153 909 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności4

 • Szanowni Państwo ponownie zwracam się o pomoc,z dnia na dzień zostaje mało czasu mi i moim córkom na uratowanie naszego małego mieszkanka,proszę a wręcz błagam o pomoc. Zdaję sobie sprawę że to tylko i wyłącznie jest moja wina tego co się wydarzyło starałam się jak mogłam spłacać dług ale niestety komornikowi było mało aż postanowił wycenić mieszkanie. Z dnia na dzień opadam z sił nie wiem jak i gdzie mogę jeszcze zrobić gdzie prosić. Jestem osobą uczciwa kochająca swoje córki nie chciałabym by straciły swoje ukochane pokoje i ukochana wannę bo bardzo lubią się pluskac. Dziekuje za uwagę Magda

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Szanowni Państwo zwracam się z prosbą o pomoc dla mojej znajomej.

Moja znajoma popadła w długi i grozi jej licytacja mieszkania ale zacznę od początku. Znajoma ma 32 lata wychowuje sama dwie wspaniałe córki w wieku 3 i 8 lat okolo 3 lat temu wzięła pożyczkę na remont mieszkania ponieważ mieszkanie które otrzymała od gminy i później je wykupiła było w opłakany stanie. Nie chciała mieszkać w luksusach tylko by dzieci miały swoje pokoje,remont łazienki by dzieci mogły się kąpać w wannie,wymiana okien ponieważ były nie szczelne oraz odświeżenie całego mieszkania w postaci malowania na to była przeznaczona pozyczka. Moja znajoma do pewnego czasu sobie radziła miała dobrą prace poprostu nie narzekała,była zawsze uśmiechnięta i pomagała innym tak jak i mi pomogła wyjść z alkoholu obecnie nie pije 5 rok za co jej bardzo dziękuję. W czasie pandemi znajoma straciła prace po stracie pracy popadła w depresję do dzisiejszego dnia jest pod opieką psychologa oraz psychiatry nie chciałbym myśleć co się stanie z jej zdrowiem jak naprawdę straci swoje mieszkanie wtedy całe leczenie może pójść na marne i zacząć się wszystko od nowa,a jej stan zdrowia się z dnia na dzień polepsza. Drodzy Państwo większość z nas ma kredyty długi i zobowiązania nawet ja ale błagam Państwa w imieniu Znajomej i jej dzieci pomóżmy razem im pozostac w ich wymazonym mieszkaniu nie dopuśćmy do licytacji mieszkania,niestety zostało mało czasu oszacowanie mieszkania jest wyznaczone na koniec kwietnia potem zostaje 2 tygodnie czyli mamy 3 tygodnie na zebranie jak największej kwoty by komornik odstapil od licytacji.

Bardzo prosiłbym wszystkich o udostępnienie owej zrzutki. Bardzo dziekuje za poświęcony czas.


Bardzo proszę Państwa o udostępnianie zrzutki,Dziekuje.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 63

 
Dane ukryte
10 zł
Małgorzata Świerczyńska
20 zł
HA
Hanka fa
10 zł
JP
Joanna
20 zł
OK
Olga
10 zł
UT
Ula
70 zł
KM
Katarzyna
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • Janina Brylska

  Pani Madziu jest nam bardzo przykro z zaisntniałej sytuacji i wraz z mężem trzymamy kciuki by się udało zebrac potrzebna kwote,mówi się że dobro wraca. Za to co kiedyś Pani dla nas zrobiła ofiarowała nam pomóc teraz my wyciągamy reke do pomocy. Dziękujemy jeszcze raz i prisze być dobrej myśli.

  200 zł
 • Henryk Bryl

  Życzę powodzenia. Znam Panią Magdę osobiście i współczuję całej sytuacji. Ktoś kto kiedyś sam niósł pomoc teraz sam potrzebuje pomocy. Trzymam kciuki.

  35 zł