ZZW - Realizacja płyty CD
ZZW - Realizacja płyty CD
Opis zrzutki
Cześć Wszystkim ! Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy pragną zrewolucjonizować polski rynek muzyczny. Zajmujemy się produkcją muzyczną, graniem koncertów, oraz wydawnictwem muzyki na CD lub w internecie. Aby móc regularnie tworzyć nowy kontent potrzebujemy małej pomocy. Może gdy zobaczycie co i jak tworzymy oraz jakie mamy dalsze plany, zdecydujecie się choć trochę nas wesprzeć :) Zapraszamy do dalszej lektury !

Dlaczego zbieramy?
Dzięki zrzutce chcemy doprowadzić do osiągnięcia niezależności od nikogo. Do tej pory aby nagrać muzykę byliśmy zmuszeni pożyczyć sprzęt od znajomych czy instytucji państwowych. Chcemy stać się po prostu niezależni :)


Na co zbieramy?
Zebrane pieniądze wydamy na sprzęt dzięki, któremu będziemy mogli bez przeszkód nagrywać nasze instrumenty w bardzo dobrej jakości. Będzie to Focusrite Scarlett 18i8 2nd Gen oraz DPDB dual passive Di-BOX.

Do czego wykorzystamy sprzęt?
Focusrite Scarlett wykorzystamy do nagrywania m.in. perkusji, gitar, instrumentów klawiszowych, instrumentów dętych czy wokalu.
Natomiast DI-BOX wykorzystywany jest przy nagrywaniu oraz przy nagłośnieniu instrumentów klawiszowych na koncertach.
Najbliższe Plany...
Posiadając już sprzęt w najbliższej przyszłości będziemy chcieli nagrać płytę ze specjalnymi akustycznymi wersjami naszych starych piosenek, drugą płytę z kolędami oraz być może z piosenkami świątecznymi oraz naszą autorską płytę nad którą obecnie pracujemy :)

Co już zrobiliśmy:
W swojej karierze do tej pory zorganizowaliśmy oraz zagraliśmy kilkanaście koncertów. W zeszłym roku wydaliśmy płytę z kolędami a teraz z końcem listopada ukazała się nasza debiutancka EPka.


Płyta z polskimi kolędami
Znajdują się na niej 6 polskich kolęd takie jak:
- Anioł Pasterzom Mówił
- Lulajże Jezuniu
- Jezusa narodzonego wszyscy witajmy
- Tryumfy Króla Niebieskiego
- Gdy śliczna Panna
- Przybieżeli do Betlejem
Zapraszamy do posłuchania kolęd w naszym wykonaniu:
Jezusa Narodzonego w całości w linku poniżej :)
Chcemy także przedstawić wam nasza najnowsza płytę na której znajdują się piosenki napisane przez członków takich zespołów jak SYNERGIA i SAVE YOUR HEAVEN. Znajdzie się na niej 6 autorskich utworów. Premiera wydawnictwa odbyła się 01.12.2017r.

Przedstawiamy wam single z tej płyty, które miejmy nadzieję doczekają się teledysków :)
Poniżej znajduję się link do próbki naszej najnowszej twórczości, własnie piosenka pod tytułem Kolejny Raz będzie singlem promującym naszą najnowszą płytę. Nie jest jeszcze ona w pełni skończona ale zarys można posłuchać :) z ciekawostek piosenka ta została wyróżniona na przeglądzie zespołów "GARAŻ 4" w Poznaniu dnia 10.02.2018r.
Informacje o organizatorze
Zimny Zimowy Wiatr

Kontakt: E-mail: [email protected]
Tel.: 795 850 157

