id: xgc668

Splata zadłużenia po śmierci mamy, Walka o mieszkanie

Splata zadłużenia po śmierci mamy, Walka o mieszkanie

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
12 802 zł 
z 12 800
100%
17 godzin
do końca
120
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 958 924 zrzutki i zebrali 966 694 263 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Wszystkim, którzy przyczynia się do pomocy w wyjściu z tych problemów, obiecuje na bieżąco dokumentować co udało się spłacić i kiedy, wierzę, że z Wasza pomocą i wsparciem to wszystko nam się razem uda, z góry dziękuję wszystkim ♥️
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dzień dobry, mam na imię Agnieszka i pochodzę z pomorskiej wsi, jestem osobą częściowo niezdolna do pracy. Mieszkam samotnie, jakoś sobie radziłam i wszystko funkcjonowało do pewnego momentu... Dlatego teraz zwracam się o pomoc do ludzi dobrego serca, bo sama już nie potrafię sobie poradzić.

W domu nigdy się nie przelewało, ojciec 25 lat temu popełnił samobójstwo, i zostałyśmy z mamą same, żyłyśmy skromnie, ale na swoim jak to życie na biednej wsi. 
Półtora roku temu zmarła mama, odziedziczyłam w spadku mieszkanie, skromne i ubogie, bez ogrzewania, ogrzewam się elektrycznymi piecykami, bez ciepłej wody, w kuchni mam zamontowany elektryczny podgrzewacz wody i jakoś sobie radzę. Niestety po śmierci mamy, wraz z przyjęciem spadku, przyjęłam też długi, które odziedziczyłam po mamie, począwszy od zaległości za prąd w Orange Energa, (ok 2tys zl) wymówiłam już ten licznik i założyłam nowy na siebie, ale zaległość z Orange została rozłożona ugoda na raty, i mam obowiązek spłaty. Następnie przyszły pisma zaleglosci za wode, która opiewa na ponad 2 tys zł, bieżące rachunki place na bieżąco, ale zaleglosci po mamie również droga ugody zostały rozłożone na raty, których nie jestem w stanie spłacić. Oprócz tego jest jeszcze wiele innych zobowiązań, których nie jestem w stanie opłacić. Pomimo opłacania bieżących spraw ciazy mi wiele zaleglosci po mojej mamie Barbarze, a wszystko napralo już toku sądowego i postępowań komorniczych, boję się że za chwilę stracę to mieszkanie i nie będę miała gdzie pójść, bo niestety poza mama nie miałam już nikogo.

Żeby uwiarygodni swój cel załączam zdjęcia dokumentów, oraz elementów mieszkania, celem potwierdzenia prawdziwości. Całe zadłużenie to ok 13 tys złotych. Dla mnie to potężna kwota i wręcz  niemożliwa, bo próba kredytu, czy pożyczki kończy się decyzja negatywna, że względu na to, że przeszły na mnie zadłużenia i windykację. Ale wierzę, że jeśli będzie więcej osób o dobrym serduszku, którzy przeczytają, zrozumieją i wesprą, to niebawem się to uda i będę mogła spać spokojnie

Serdecznie dziękuję za przeczytanie, zrozumienie i wsparcie...
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 120

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
300 zł
KP
Kamila
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
KR
Krzysztof
 
Dane ukryte
24 zł
 
Dane ukryte
50 zł
WT
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków