id: xgt77r

Hip-hop dla hospicjum: sprawny sprzęt medyczny dla pacjentów

Hip-hop dla hospicjum: sprawny sprzęt medyczny dla pacjentów

Nasi użytkownicy założyli 1 188 240 zrzutek i zebrali 1 250 954 263 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza hospicjum bezpłatnie pomaga pacjentom już od ponad 30 lat. Aby nieprzerwanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, teraz i my potrzebujemy wsparcia. Dlatego zbieramy środki na konserwację aparatury medycznej, która zapewnia naszym pacjentom bezpieczeństwo i życie bez bólu. To niezbędne wyposażenie hospicjum, które musi działać sprawnie.

 

Potrzeba

Każdego dnia na oddziale hospicjum przebywa około 35 pacjentów. Wymagają oni całodobowej opieki medycznej z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, takiej jak pompy infuzyjne, ssaki, łóżka szpitalne i materace przeciwodleżynowe (sterowane elektrycznie), koncentratory tlenu, inhalatory, nebulizatory, ciśnieniomierze, pulsoksymetry i wiele innych. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego sprzętu musimy zadbać o jego konserwację. Oznacza to dla nas wydatek ponad  60 tys. zł w skali roku!


Realia

Pokrycie kosztów konserwacji sprzętu medycznego to jedna z wielu opłat stałych, na które środki musimy pozyskać SAMI. Każdego miesiąca w budżecie Fundacji brakuje 100 tys. zł i to pomimo dofinansowania z budżetu państwa. To dzięki darczyńcom możemy działać nieprzerwanie i planować przyszłość. Dlatego też prosimy o pomoc! Do zebrania mamy dokładnie 62 500 zł. To duża kwota, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel.

 

Kim jesteśmy?

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) w Warszawie pomaga nieodpłatnie pacjentom u kresu choroby onkologicznej od ponad 30 lat. Otaczamy opieką dorosłych w ramach hospicjum stacjonarnego i domowego. Naszym podopiecznymi każdego dnia opiekuje się zespół lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, psychologów i ks. kapelana. Prowadzimy także Poradnię Medycyny Paliatywnej skierowaną do pacjentów onkologicznych. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000128039.

 

HIP HOP DLA HOSPICJUM, czyli jak jeszcze możesz pomóc

Zbiórkę mozesz wesprzeć już teraz na zrzutka.pl. Możesz też zacząć od licytacji przedmiotów aukcyjnych w postaci gadżetów czołowych polskich raperów, aż po ich złote i platynowe płyty! Wszystko w ramach akcji „Hip-hop dla Hospicjum”, organizowanej w ramach NASZ hip-hop Festiwal 2022, na którym już 9 września 2022 r.  spotkamy takie osobistości i zespoły jak Dixon37, Peja/Slums Attack, Hemp Gru, Polska Wersja, Ero JWP, Małach/Rufuz, Nizioł czy Macięty. Aukcje charytatywne będę organizowane w mediach społecznościowych do 9 października 2022 r. na profilu zespołu Kafar Dix37.


Więcej informacji

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: [email protected], tel. + 48 734 412 092.


Zachęcamy tez do odwiedzenia strony Fundacji www.fho.org.pl oraz śledzenia naszych działań w mediach społecznościowych:

facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne

www.instagram.com/fundacjahospicjumonkologiczne  

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 86

 
Użytkownik niezarejestrowany
3 374,85 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TC
tn10ne
50 zł
PW
Pwi
5 zł
DK
ukryta
BZ
2 550 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JG
Nina
70 zł
WN
Wiesława Nastały-Płaskocińska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków