id: xgt77r

Hip-hop dla hospicjum: sprawny sprzęt medyczny dla pacjentów

Hip-hop dla hospicjum: sprawny sprzęt medyczny dla pacjentów

Nasi użytkownicy założyli 1 016 936 zrzutek i zebrali 1 065 916 531 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Nasza hospicjum bezpłatnie pomaga pacjentom już od ponad 30 lat. Aby nieprzerwanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, teraz i my potrzebujemy wsparcia. Dlatego zbieramy środki na konserwację aparatury medycznej, która zapewnia naszym pacjentom bezpieczeństwo i życie bez bólu. To niezbędne wyposażenie hospicjum, które musi działać sprawnie.

 

Potrzeba

Każdego dnia na oddziale hospicjum przebywa około 35 pacjentów. Wymagają oni całodobowej opieki medycznej z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury, takiej jak pompy infuzyjne, ssaki, łóżka szpitalne i materace przeciwodleżynowe (sterowane elektrycznie), koncentratory tlenu, inhalatory, nebulizatory, ciśnieniomierze, pulsoksymetry i wiele innych. Aby zapewnić sprawne funkcjonowanie tego sprzętu musimy zadbać o jego konserwację. Oznacza to dla nas wydatek ponad  60 tys. zł w skali roku!


Realia

Pokrycie kosztów konserwacji sprzętu medycznego to jedna z wielu opłat stałych, na które środki musimy pozyskać SAMI. Każdego miesiąca w budżecie Fundacji brakuje 100 tys. zł i to pomimo dofinansowania z budżetu państwa. To dzięki darczyńcom możemy działać nieprzerwanie i planować przyszłość. Dlatego też prosimy o pomoc! Do zebrania mamy dokładnie 62 500 zł. To duża kwota, ale wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel.

 

Kim jesteśmy?

Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa (FHO) w Warszawie pomaga nieodpłatnie pacjentom u kresu choroby onkologicznej od ponad 30 lat. Otaczamy opieką dorosłych w ramach hospicjum stacjonarnego i domowego. Naszym podopiecznymi każdego dnia opiekuje się zespół lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych, fizjoterapeutów, psychologów i ks. kapelana. Prowadzimy także Poradnię Medycyny Paliatywnej skierowaną do pacjentów onkologicznych. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego. Nasz KRS: 0000128039.

 

HIP HOP DLA HOSPICJUM, czyli jak jeszcze możesz pomóc

Zbiórkę mozesz wesprzeć już teraz na zrzutka.pl. Możesz też zacząć od licytacji przedmiotów aukcyjnych w postaci gadżetów czołowych polskich raperów, aż po ich złote i platynowe płyty! Wszystko w ramach akcji „Hip-hop dla Hospicjum”, organizowanej w ramach NASZ hip-hop Festiwal 2022, na którym już 9 września 2022 r.  spotkamy takie osobistości i zespoły jak Dixon37, Peja/Slums Attack, Hemp Gru, Polska Wersja, Ero JWP, Małach/Rufuz, Nizioł czy Macięty. Aukcje charytatywne będę organizowane w mediach społecznościowych do 9 października 2022 r. na profilu zespołu Kafar Dix37.


Więcej informacji

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: [email protected], tel. + 48 734 412 092.


Zachęcamy tez do odwiedzenia strony Fundacji www.fho.org.pl oraz śledzenia naszych działań w mediach społecznościowych:

facebook.com/fundacjahospicjumonkologiczne

www.instagram.com/fundacjahospicjumonkologiczne  

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 86

 
Użytkownik niezarejestrowany
3 374,85 zł
 
Dane ukryte
ukryta
TC
tn10ne
50 zł
PW
Pwi
5 zł
DK
Dominik Kaluta
ukryta
BZ
Bartosz Zajkowski
2 550 zł
 
Dane ukryte
50 zł
JG
Nina
70 zł
WN
Wiesława Nastały-Płaskocińska
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków