id: xgxmwn

Podaruj dzieciom szansę na wymarzone wakacje :)

Podaruj dzieciom szansę na wymarzone wakacje :)

3 525 zł z 13 000 zł
27%
13 dni do końca
55 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Dziękujemy Wam za dotychczasowe wpłaty :) Dodatkowo udało nam się zebrać również pieniądze poza stroną zrzutka.pl. W związku z tym aktualizujemy kwotę zrzutki do 13 tysięcy.

    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bardzo chcielibyśmy zabrać "nasze" dzieci na wakacje, o których marzą przez cały rok, jak każde dziecko. Nasze jednak, często nie mają wielu możliwości, a wyjazd ze świetlicy to dla nich jedyna okazja na spędzenie tego czasu poza domem. Obozy są dla nich bardzo ważne - integrują, uczą, bawią, dają wytchnienie od codziennych trudności, a przede wszystkim, zostawiają wspomnienia na lata! W tym roku nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Mamy jednak nadzieję, że z Waszą pomocą damy im szansę na przeżycie czegoś ekscytującego. To mogą być dla nich naprawdę ważne 3 tygodnie - spędzone RAZEM. Zwłaszcza, po długim okresie izolacji w domach, w czasie pandemii. Pomożecie? :)Trochę o nas :)


Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa już od 2002 r. Od tego czasu robiliśmy wiele, aby nasze działania dotarły do dzieci i rodzin, które potrzebowały wsparcia. Pracujemy intensywnie z rodzicami i prowadzimy trzy świetlice, gdzie z chęcią organizujemy czas dzieciom w wieku od 3 do 14 lat. Widzimy jak rosną z nami, jak się rozwijają, jak łakną kontaktu i nawiązują przyjaźnie. To ciekawe świata istoty, ale z wieloma brakami w umiejętnościach społecznych i zadaniowych. Staramy się dawać im wiele samodzielności i możliwości do nabywania nowych doświadczeń, aby w przyszłości mogły sobie lepiej radzić w życiu.


Jakie są nasze potrzeby?


Aby zorganizować dwa obozy 3-tygodniowe dla dwóch grup - dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-14 lat – potrzebujemy około 36 tysięcy złotych. Staraliśmy się zmniejszyć do minimum koszty organizacji obozu, jednak ten rok jest dla wszystkich trudniejszy..., w związku z czym ceny także rosną. Część środków udało nam się już pozyskać, jednak do celu brakuje jeszcze 19 tysięcy złotych.


W koszt organizacji wchodzą:

  • transport,
  • nocleg dla grupy i wychowawców,
  • wyżywienie,
  • ewentualnie dodatkowe atrakcje dla podopiecznych (w zależności od zebranych środków).


Dziękujemy za pomocJeśli to czytasz, to będziemy Ci niezwykle wdzięczni za wsparcie. Każda kwota jest dla nas istotna i z pewnością przyniesie wiele radości naszym podopiecznym. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu :)


i51b53ad78d54f93.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 55

MG
Maciej Gauk
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
KW
Katarzyna Wójcikowska
100 zł
D
Dawid / Monika
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PK
Paweł krzywiński
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
MC
Mariusz Czerwiński
100 zł
D
DaroGol
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

15-669

Białystok, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

704 460 zrzutek

i zebrali

473 970 619 zł

A ty na co dziś zbierasz?