id: xgxmwn

Podaruj dzieciom szansę na wymarzone wakacje :)

Podaruj dzieciom szansę na wymarzone wakacje :)

4 938 zł 
z 13 000 zł
37%
zakończona 01.07.2021r
88 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Dziękujemy Wam za dotychczasowe wpłaty :) Dodatkowo udało nam się zebrać również pieniądze poza stroną zrzutka.pl. W związku z tym aktualizujemy kwotę zrzutki do 13 tysięcy.

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Bardzo chcielibyśmy zabrać "nasze" dzieci na wakacje, o których marzą przez cały rok, jak każde dziecko. Nasze jednak, często nie mają wielu możliwości, a wyjazd ze świetlicy to dla nich jedyna okazja na spędzenie tego czasu poza domem. Obozy są dla nich bardzo ważne - integrują, uczą, bawią, dają wytchnienie od codziennych trudności, a przede wszystkim, zostawiają wspomnienia na lata! W tym roku nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania. Mamy jednak nadzieję, że z Waszą pomocą damy im szansę na przeżycie czegoś ekscytującego. To mogą być dla nich naprawdę ważne 3 tygodnie - spędzone RAZEM. Zwłaszcza, po długim okresie izolacji w domach, w czasie pandemii. Pomożecie? :)Trochę o nas :)


Jesteśmy Stowarzyszeniem, które działa już od 2002 r. Od tego czasu robiliśmy wiele, aby nasze działania dotarły do dzieci i rodzin, które potrzebowały wsparcia. Pracujemy intensywnie z rodzicami i prowadzimy trzy świetlice, gdzie z chęcią organizujemy czas dzieciom w wieku od 3 do 14 lat. Widzimy jak rosną z nami, jak się rozwijają, jak łakną kontaktu i nawiązują przyjaźnie. To ciekawe świata istoty, ale z wieloma brakami w umiejętnościach społecznych i zadaniowych. Staramy się dawać im wiele samodzielności i możliwości do nabywania nowych doświadczeń, aby w przyszłości mogły sobie lepiej radzić w życiu.


Jakie są nasze potrzeby?


Aby zorganizować dwa obozy 3-tygodniowe dla dwóch grup - dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10-14 lat – potrzebujemy około 36 tysięcy złotych. Staraliśmy się zmniejszyć do minimum koszty organizacji obozu, jednak ten rok jest dla wszystkich trudniejszy..., w związku z czym ceny także rosną. Część środków udało nam się już pozyskać, jednak do celu brakuje jeszcze 19 tysięcy złotych.


W koszt organizacji wchodzą:

  • transport,
  • nocleg dla grupy i wychowawców,
  • wyżywienie,
  • ewentualnie dodatkowe atrakcje dla podopiecznych (w zależności od zebranych środków).


Dziękujemy za pomocJeśli to czytasz, to będziemy Ci niezwykle wdzięczni za wsparcie. Każda kwota jest dla nas istotna i z pewnością przyniesie wiele radości naszym podopiecznym. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu :)


i51b53ad78d54f93.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 88

MG
Maciej Gauk
500 zł
 
Dane ukryte
250 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ZM
Magdalena Zapolska
200 zł
KW
Katarzyna Wójcikowska
100 zł
DP
Dawid / Monika
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
PK
Paweł krzywiński
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

15-669

Białystok, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

799 110 zrzutek

i zebrali

618 511 038 zł

A ty na co dziś zbierasz?