id: xhbunj

Volvo XC60 minimum 250KM / benzyna

Volvo XC60 minimum 250KM / benzyna

Opis zrzutki

Dzień dobry Państwu, zachęcony zobaczonym dzisiaj ogłoszeniem młodej pary, która zbiera na wymarzony ślub (wesele+opłaty kościelne), ale nie chce za niego płacić, a także innym, gdzie ktoś zbiera na wpłatę własną w celu wynajęcia mieszkania (bo żona nie chce iść do pracy) zamieszczam swoją serdeczną prośbę o pomoc. Sytuacja jest trudna więc proszę o wyrozumiałość i odrobinę litości.


Nie mogę powiedzieć, że proszę o spełnienie marzeń, gdyż proszę tylko o samochód i to jeszcze o Volvo. Gdybym chciał spełnić marzenie poprosił bym o Bentleya albo Porsche, ale nie jestem pazerny. Co więcej, w zasadzie stać mnie na to Volvo, które w dobrze dopasionej wersji z dobrym silnikiem kosztowało by trochę więcej niż moje aktualne auto, w momencie gdy je kupowałem. A potrzeba zmiany jest, bo przydał by się troszkę większy i wygodniejszy samochód. Natomiast problem stanowi żona, która stanowczo sugeruje abym tego teraz tego nie robił, argumentując to tym, że chce zmienić mieszkanie na dom z ogrodem. Ja to rozumiem, ale nie chcemy tego domu daleko od miasta, więc będzie kosztował sporo. Dlatego też bardzo cieszę się, że dostałem taką szansę i z Państwa drobną pomocą nie będę musiał rezygnować ze zmiany samochodu, jednocześnie szukając nowego domu. Być może 200 tys nie będzie aż potrzebne, bo trwają teraz dni otwarte. Bardzo bym prosił o zebranie tej kwoty do końca tego tygodnia, bo aktualnie można uzyskać bardzo atrakcyjny rabat w salonie. Jeżeli pozostanie jakaś różnica, to przeznaczę ją na wydatki rekreacyjne oraz zakup drogich alkoholi.


Bardzo dziękuję za zrozumienie i nawet najmniejsze wpłaty. Chociaż sugerowana wpłata minimalna to 50z, bo tak jak mówię, zależy mi na czasie. Aha, jeżeli kwota przewyższy przewidywane 200 tys. zł nie kupię sobie większego XC90, proszę mnie nie namawiać. Natomiast jestem skłonny dołożyć trochę od siebie i kupić nowego Forda Explorera V6 (zapowiada się świetnie), ale to TYLKO WTEDY gdy kwota przekroczy 300 tys zł. Proszę mnie nie namawiać jeśli będzie 280 tys. Dziękuję, miłego dnia i do dzieła kochani! <3


P.S.

Kolega Michał J. ma w czwartek klucie. Będą to pierwsze kurczaki z jego własnych jaj. No może nie do końca jego własnych, ale jaj z jego hodowli. Jeżeli ze zbiórki zostanie odpowiednia kwota, zakupię dla niego robota w renomowanej firmie ABB, który będzie pilnował temperatury, wilgotności i obracał jaja zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 41

B
Bogaty Wykopowicz - przedsiębiorca, deweloper
26 zł
M
Marek
25 zł
Ł
Łukasz
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
J
Jakub z BORu
10 zł
W
Wykop
10 zł
P
Przedsiembjorca
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KZ
Kamil z Recruitee
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków
 • Michał Borowy

  Kochani, jesteśmy na początku drogi, serdecznie dziękuję za wszystkie dotychczasowe wpłaty. Do celu jeszcze jednak kawałek, wierzę że nam się uda. Nie będę Was namawiał, bo to obrzydliwe. Sami powinniście to poczuć - chęć pomocy jest w nas, jest naturalna i leży w duszy każdego człowieka. Nie patrzcie tylko na swoje potrzeby, bądźcie wrażliwi także na potrzeby innych! I pamiętajcie, Maybachów nie rozdają bezdomni. Tak samo jak samochodów marki Volvo. Na wszystkie tego typu przybytki trzeba się czasami zwyczajnie zrzucić!

 • T. Pasek

  Nie stać mnie bo chcę zostać "PSZETSIEMBIORCOM" ale łap piwo za pomysł! A kto bogaty może wpłacić na DANINE SOLIDARNOŚCIOWĄ tu: https://---ten portal--- /uafm9z

 • MK
  Maciej Kiner

  Michał Białek kończył nocną wartę w serwerowni wykopu. Za oknem zadłużonej willi poznańskie koziołki ocierały się częściami, których Białek wolałby nigdy nie mieć. Przypomniał sobie o żonie, którą widywał głównie w niedzielne poranki.
  Stękanie ćwiczącego lewicę...

  10 zł
 • Aleksandra Jóźwik

  https://pomagam.pl/9bbphc6a bardzo proszę o wsparcie lub o przesłanie dalej

 • KS
  Kamil Szarmach

  Należy się. Cel bardziej szczytny niż na jakomś horom curke czy innego brajanka z połową mózgu. Ty poprawisz komfort życia, a oni i tak umrą.

  6,66 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

691 889 zrzutek

i zebrali

456 499 130 zł

A ty na co dziś zbierasz?