id: xhd67c

T4 EUROTRIP. Daj grosika na busika :)

T4 EUROTRIP. Daj grosika na busika :)

0 zł
z 25 000
0%
zakończona
19.02.2021r
0
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 444 zrzutki i zebrali 1 064 825 288 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witajcie! Chciałbym prosić Was o pomoc w realizacji marzeń. Jest mi strasznie głupio,że to robie ale sam niestety nie dam rady tego zorganizować, a moje marzenia mogą wydawać się dla niektorych troszkę dziwne.

Mam 26 lat, jestem kawalerem i marzę o posiadaniu Volkswagena T4. Dziwne? Wszyscy mi mówią, że tak. Dla mnie takie auto to spełnienie marzeń. Bardzo podoba mi się jego wygląd (taki klocek), ale najważniejsze jest to, że pozwala poczuć wolność i oderwać się od szarej rzeczywistosci. Moje pierwsze własne auto było namiastką tej wolności. Był to Passat B4 kombi który wiele razy był moim "domem" na wypadach ze znajomymi. Bardzo miło go wspominam. Niestety B4 jest za mały do realizacji "eurotripa". I tutaj dochodzimy do drugiego marzenia czyli zwiedzenia Europy. Od małego marzyłem o podróżowaniu, chciałem zobaczyć coś więcej niż tylko moją wieś. Po ukończeniu szkoły średniej poszedłem do normalnej pracy na miejscu i tak zmarnowałem około 2 lata. Stwierdziłem, że czas na realizacje marzeń o zwiedzaniu Europy i zatrudniłem się jako kierowca busa na trasach miedzynarodowych. Praca była strasznie męcząca. Raz jedziesz cały dzień, raz całą noc,a czasem cały dzień i noc. Jeździłem tak kilka miesięcy u dziada i cieszyłem się widokami których bez tej pracy nigdy bym nie zobaczył. Niestety takie zwiedzanie w pracy jest nic nie warte bo widzisz coś pięknego, a musisz szybko jechać dalej. Obecnie pracuję znowu na miejscu od 4 lat jako operator ładowarki. Wstaję rano, jadę do pracy, zamykam się w kabinie maszyny i tak odizolowany od wszystkiego pracuję i jednocześnie marzę jak się od tego wszystkiego wyrwać. Mam nadzieję, że przed trzydziestką uda mi się spełnić marzenia. Mam też nadzieję, że ktoś z was dołoży małą cegiełkę do osiągnięcia mojego celu. Będę wdzięczny za każdy grosz byle udało się zrealizować chociaż część planu. Się za bardzo rozpisałem nie chcę Was zanudzać. Pozdrawiam wszystkich, cześć ;)p4535aa8a2ccb20d.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!