id: xj2bgu

Na leczenie Chmurki i Lokiego

Na leczenie Chmurki i Lokiego

Opis zrzutki

Witajcie kochani ❤️❤️


To my CHMURKA i LOKI bardzo prosimy Was o pomoc. Na początku maja moje stawy odmówiły mi posłuszeństwa więc szybko wizyta u lekarza. Okazało się że razem z CHMURKĄ muszę brać leki na stawy. Pani doktor zaproponowała nam diagnostykę. I matka zabrała nas na pobranie krwi i teraz zaczynają się schody. Wyniki wyszły nie za dobre Chmurka ma podniesione parametry wątrobowe i tarczycę na pograniczu do tego ogólne zapalenie 😒 natomiast ja mam niedoczynności tarczycy😒 Za miesiąc kolejne badania Ii leki.


Bardzo prosimy Was o pomoc w leczeniu.❤️



Komentarze 5

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez