id: xj3hmk

Pomoc dla Ilony i Artura, którym ogień zabrał cały dorobek życia

Pomoc dla Ilony i Artura, którym ogień zabrał cały dorobek życia

7 199 zł 
z 300 000
2%
zakończona 18.03.2019r
68 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zurzutka zorganizowana na pomoc dla Ilony i Artura z Połupina, którym pożar zabrał cały dorobek życia jakim był zakład produkujący wanny w Krośnie Odrzańskim.

Kochani 15.02.2019 w Krośnie Odrzańskim przy ulicy Gubińskiej miał miejsce pożar, który z przedsiębiorstwa należącego do Ilony i Artura pozostawił tylko zgliszcza. Artur i Iloną wspólnie prowadzili swoje przedsiębiorstwo od 1999 r. zajmujące się głównie produkcją wanien. Przez 20 lat nieustannie inwestowali wprowadzając innowacyjne linie technologiczne, które miały na celu jak najwyższą jakość produkowanego asortymentu. Wspólnie pokonywali trudy jakie jakie pojawiały się na drodze do prawidłowego funkcjonowania firmy poświęcając swój cały czas. Ilona i Artur mają dwoje dzieci, a prowadzona działalność była jedynym źródłem utrzymania dla całej rodziny. W wyniku pożaru spłonęło wszystko na co pracowali przez 20 lat, linie technologiczne, formy oraz inne urządzenia i materiały niezbędne do produkowania asortymentu firmy. W dniu pożaru, rano Artur odebrał z poczty towar o wartości 50 000 zł., który również zmienił się w zgliszcza. Oczywiście firma Artura i Ilony była ubezpieczona lecz wszyszcy dobrze wiemy, że formalności z jakimi będą musieli się tera zmierzyć potrwają miesiącami i zapewne kwota odszkodowania nie pokryje wszystkich strat. Pomoc jest potrzebna tu i teraz. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową dla Ilony i Artura w celu odtworzenia tego na co pracowali przez całe życie. Niezbędne jest wyremontowanie lokalu oraz zakup całej lini technologicznej aby przedsiębiorstwo Artura i Ilony mogło nadal funkcjonować. Nie bądźmy obojętni na nieszczęście innych. Liczy się każda złotówka.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 68

preloader

Komentarze 4

 
2500 znaków
 • Ilona Kuchar

  Składam serdeczne podziękowania pragnę wyrazić Ogromną wdzięczność naszej koleżance Angelice Barczuk za inicjatywę tej zbiórki ,wszystkim ludziom dobrej woli , którzy nas wspomogli przyłanczjąc się do zrzutki i tym którzy pomogli poza zrzutką. Dziękujemy z całego❤️ Ilona

 • KW
  Krzysztof Wilczek

  Oby udało się jak najszybciej odbudować co stracone, trzymamy kciuki

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Ilona, Artur, znamy się ponad 20 lat. Trzymam kciuki za szybki powrót na rynek przedsiębiorstw krośnieńskich.

  200 zł
 • AW
  Agnieszka Wancewicz

  Calym sercem z Wami❤️

  100 zł

Nasi użytkownicy założyli

894 660 zrzutek

i zebrali

839 116 188 zł

A ty na co dziś zbierasz?