Leczenie onkologiczne Urszuli Smolarz ID: xj8n5a

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

42 313 zł z 10 000 zł

423%

42 313 zł

z 10 000 zł

48 dni

do końca

469

wspierających
423%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dokładnie siedem miesięcy temu Życie Moje i Moich najbliższych zostało wywrócone do góry nogami. Zostaliśmy wyrwani z poukładanego, bezpiecznego świata w którym dotąd funkcjonowaliśmy.

Diagnoza była powalająca... Złośliwy RAK piersi prawej z przerzutami do węzłów chłonnych pachy.

Nie sposób opisać co się wtedy czuje. Pojawia się lęk, przytłaczający i paraliżujący.

Choroba pojawiła się niespodziewanie więc przyszło się z nią zmierzyć. Wiązało się to z jak najszybszym rozpoczęciem inwazyjnego, wieloetapowego leczenia onkologicznego.

Półroczna - wyczerpująca, zmieniająca ciało i duszę chemioterapia za chwilę dobiegnie końca (16 podań we wlewach dożylnych). O jej skutkach ubocznych nie sposób pisać - niszczy aż za dużo!

W trakcie przeprowadzonych badań okazało się, że posiadam bardzo rzadką mutację genu ATM (ataxia-teleangiectasia mutated), co niestety nie pomaga i zwiększa ryzyko ponownego zachorowania.

Dalsze prognozowanie mojego leczenia to operacja, rehabilitacja, radioterapia i 5-10 letnia hormonoterapia! To wszystko brzmi przerażająco, ale mając wiarę i nadzieję, można znieść bardzo dużo!

Oprócz konieczności zmagania się z chorobą, bezradnością, lękiem i bólem, trzeba borykać się z ogromnymi kosztami, tj. zakup leków, niezbędnych dla wspomagania organizmu suplementów, olejów, sprzętu medycznego, wykonywania badań (zalecanych a nie refundowanych), wizyt u specjalistów, kosztów dojazdów oraz innych związanych z trudnym i wydłużonym w czasie okresem choroby. W moim przypadku doszły jeszcze koszty operacji, która niestety nie jest w pełni refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dedykowany rodzaj operacji pozwala na jak najszybsze zebranie mocy do dalszej walki z chorobą.

Zatem walczymy z wszystkich sił!!! ❤️ Zwracam się o pomoc w walce o powrót do zdrowia, do sprawności, do normalności. ❤️ Dziękuję z całego serca za najdrobniejszy gest, za każdą pomoc! ❤️

Wpłacający469

 
Dane ukryte
862,23 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
K
Kinga
50 zł
L
Licytacja obrazu "Hortensje" P. Eweliny Karlińskiej Wejder
870 zł
 
Dane ukryte
25 zł
K
Kasia
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze34

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

422 213 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?