id: xjcn7j

Żywność dla najuboższych

Żywność dla najuboższych

Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 447 zrzutek i zebrali 1 161 473 726 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Żywność dla najuboższych


Pomóż nam pomagać!


Gorący Apel Stowarzyszenia Poranek: prosimy o Twoje Wsparcie!


W naszym Punkcie Wydawania Żywności przy ul. Żeromskiego 3 we Wrocławiu codziennie pomagamy osobom w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej. Naszymi beneficjentami są osoby chore, niepełnosprawne, seniorzy oraz rodziny wielodzietne.


Chcemy nadal pomagać naszym podopiecznym, jednak coraz częściej brakuje nam żywności, którą moglibyśmy ich wspierać.

Apelujemy o Twoje wsparcie – dołącz do zbiórki, przekaż darowiznę finansową. Każda kwota, każda złotówka ma ogromne znaczenie i pozwoli nam uratować tych, którzy najbardziej potrzebują pomocy.


Stowarzyszenie Poranek jest organizacją działającą na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Od 10 lat wspieramy naszych beneficjentów, którzy otrzymują pomoc żywnościową. Prowadzimy dwa punkty wydawania żywności: we Wrocławiu i Lidzbarku Warmińskim. Pod opieką Stowarzyszenia Poranek znajduje się około 2000 podopiecznych.


Naszą misją jest niesienie pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej. Przychodzą do nas ludzie w wielkiej potrzebie, często po prostu głodni – nie stać ich na zakup żywności, więc proszą o takie podstawowe produkty jak chociażby chleb.

 

Obejrzyj film o naszej działalności: https://www.youtube.com/watch?v=GqqAM0iutn0

Poznaj i posłuchaj naszych podopiecznych. Dowiedz się, jak wiele znaczy dla nich nasza pomoc – żywność, którą dostają w Punkcie. Często jesteśmy dla nich ostatnim ratunkiem.


Zapraszamy też na naszą stronę internetową – zapoznaj się z historiami niektórych naszych beneficjentów: https://poranek.pl/historie-naszych-beneficjentow/

 

Prosimy, wesprzyj nas tak, jak tylko możesz!


Bez Ciebie nie damy rady! Choć dwoimy się i troimy, coraz częściej brakuje nam żywności.

Każda wpłata, mała czy duża, przyczyni się do realizacji naszego celu i zapewni nam możliwość zakupu podstawowych produktów spożywczych dla naszych podopiecznych.


Serdecznie zapraszamy Cię do współpracy i wsparcia finansowego. Możesz być pewien, że każda, nawet najdrobniejsza pomoc finansowa spotka się z naszej strony z wielkim uznaniem i wdzięcznością.

 

Przekazując swoje wsparcie, przyczyniasz się nie tylko do dostarczenia podstawowych artykułów żywnościowych, ale również nadziei i uśmiechu na twarzach ludzi w potrzebie.


Dziękujemy z całego serca za Twoje wsparcie!


Liczymy na Ciebie!
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!