id: xjhj4e
Nowe Auto
Nowe Auto
Opis zrzutki
Hej, hej!! Popsuło nam się auto.. znowu... :/ Niestety zmuszeni jesteśmy kupić nowe, bo nasz staruszek odchodzi na emeryture. Sami nie damy rady kupić auta które pomieści naszą wesołą kompanie, :) Proszę więc o pomoc(choć nie lubię tego robić) ludzi dobrego serca o wsparcie:) Będziemy bardzo wdzięczni!!! a w podzięce coś Ci zaśpiewamy:) Pozdrawiamy serdecznie, Tomek, Paulina i 6 łobuzów :)
Lokalizacja
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez
formularz.