id: xjrymx

Zbiórka na karmę dla schroniska "Promyk" w Gdańsku

Zbiórka na karmę dla schroniska "Promyk" w Gdańsku

 
Paulina Pierzyńska

Opis zrzutki

Ochotnicza Straż Pożarna w Sobieszewie organizuje zbiórkę karmy dla psów i kotów gdańskiego schroniska "Promyk". Kontakt w sprawie dostawy karmy: Paulina Pierzyńska, tel. 504934682 lub przez fb. Czas do 17 grudnia 🙂

Czego potrzebuje schronisko?

Głównie karmy suchej oraz mokrej dla psów i kotów - prosimy jednak, aby nie kupować typowo "marketowej" karmy słabej jakości.

Dodatkowo karmy specjalistyczne dla psów:

- Gastrointestinal (Royal Canine)

- Mobility (Royal Canine)

- Renal (Royal Canine)

- Neurocare (Proplan)

- karmy profilowane dla seniorów

Oraz dla kotów:

- Urinary (Royal Canine)

- Hepatic (Royal Canine)

Mile widziane puszki firm Animonda, Smilla, Butchers, sucha Josera i Bazita, ale oczywiście każda karma będzie optymistycznie przyjęta 🙂

Oprócz karm schronisko potrzebuje koce, poszwy, ręczniki, smycze, obroże, szelki wszelakich rozmiarów, zabawki typowo kocie, aportery itp.

Prosimy nie przynosić kołder, śpiworów, pluszowych zabawek.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez