Zbiórka na karmę dla schroniska "Promyk" w Gdańsku
Zbiórka na karmę dla schroniska "Promyk" w Gdańsku
Opis zrzutki
Ochotnicza Straż Pożarna w Sobieszewie organizuje zbiórkę karmy dla psów i kotów gdańskiego schroniska "Promyk". Kontakt w sprawie dostawy karmy: Paulina Pierzyńska, tel. 504934682 lub przez fb. Czas do 17 grudnia ![]()
Czego potrzebuje schronisko?
Głównie karmy suchej oraz mokrej dla psów i kotów - prosimy jednak, aby nie kupować typowo "marketowej" karmy słabej jakości.
Dodatkowo karmy specjalistyczne dla psów:
- Gastrointestinal (Royal Canine)
- Mobility (Royal Canine)
- Renal (Royal Canine)
- Neurocare (Proplan)
- karmy profilowane dla seniorów
Oraz dla kotów:
- Urinary (Royal Canine)
- Hepatic (Royal Canine)
Mile widziane puszki firm Animonda, Smilla, Butchers, sucha Josera i Bazita, ale oczywiście każda karma będzie optymistycznie przyjęta ![]()
Oprócz karm schronisko potrzebuje koce, poszwy, ręczniki, smycze, obroże, szelki wszelakich rozmiarów, zabawki typowo kocie, aportery itp.
Prosimy nie przynosić kołder, śpiworów, pluszowych zabawek.