id: xkkw3v

Kolano do wymiany

Kolano do wymiany

Nasi użytkownicy założyli 1 014 049 zrzutek i zebrali 1 060 208 896 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Potrzebuję pomocy!


Ups I did it again ;(


Jest to dla mnie trudne, bo zwykle tego nie robię, ale tym razem spotkałam się ze ścianą i nie przeskoczę jej o własnych siłach, więc muszę poprosić Was o pomoc.


Miesiąc temu miałam wypadek, w wyniku którego roztrzaskałam kolano, zerwane więzadło krzyżowe, pęknięta łękotka i naderwany mięsień. Brzmi słabo, ale nic co nie dałoby się załatać. Tylko, że tym razem to nie będzie takie proste. Okazało się, że operacja, którą miałam robioną kilka lat temu na to kolano przez NFZ została wykonana nie do końca poprawnie, właściwie to zostawili tam więcej szkód niż pożytku i prędzej, czy później stałby się to co się stało.


Zabieg rekonstrukcji, łatania dziur, sklejania luźno latających części i ogólnego sprzątania całego bałaganu muszę wykonać w prywatnej klinice, co wiąże się z nie małymi kosztami. Dodatkowo goni mnie czas, bo im dłużej zwlekam, tym więcej złych procesów zachodzi w stawie, co finalnie może doprowadzić do nieodwracalnego jego zniszczenia i w tym wypadku protezy całego stawu kolanowego.


Ci co mnie znają dobrze wiedzą, że ja nie potrzebuje tego kolana tylko do chodzenia. Zajawki i sport to całe moje życie, nie wyobrażam sobie, żeby nie móc robić rzeczy. Nie odpuszczę, zrobię wszystko, żeby wrócić na moje wszystkie deski, znów wsiąść na konia, wspinać się jeszcze wyżej, biegać jeszcze dalej, czuć bardziej, mocniej i szybciej, "this is the way". Jest to dla mnie super ważne, żeby odzyskać swoje życie, bo kochałam je.


jmOojUUe8YV53OXp.jpgd5771384B1Kz6hTF.jpg1DMWvJcfsGjEj5ZF.jpgyQFignxWzo7ctyic.jpg1wEMXVJoVkxP4G1H.jpg

UOqGYVm1z7l2hD9t.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 151

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
20 zł
GW
Gabi
100 zł
DS
Domi
100 zł
PJ
Australia
500 zł
KK
Kamil Kijek
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
500 zł
MO
Mechanik
300 zł
AS
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków