id: xkvv85

TYSZOWCE Odbudowa domu po pożarze

TYSZOWCE Odbudowa domu po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 186 903 zrzutki i zebrali 1 247 739 615 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Witam Was bardzo serdecznie. Na wstępie chciałabym podziękować wszystkim którzy dołożyli cegiełkę do zrzutki oraz poinformować, że część środków została już przekazana Pawłowi i Magdzie. Każda suma była dla Nich bardzo ważna i są wdzięczni za pomoc. Jak wszyscy widzimy nie udało Nam się zebrać sumy, która była Naszym celem ale to nic straconego zrzutka trwa nadal więc prosimy o wpłaty każda nawet najmniejsza suma jest bardzo ważna i przybliża Nas do celu. Odbudowa domu trwa a My możemy ją przyspieszyć pomagajmy więc dalej aby Nasi bliscy, przyjaciele, znajomi wrócili do "normalności". Jeszcze raz z całego serca dziękujemy!!!ye692ef5dce0c902.pngjcc21526e49f8bd0.png

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Dziś w nocy 19 Maja 2022 roku naszych przyjaciół spotkała wielka tragedia. Pożar nowego domu. Ukochany, wymarzony dom Pawła i Magdy Kniaź oraz ich dwójki dzieci tej nocy został strawiony przez ogień. Ogień którego opanowanie było bardzo trudne rozprzestrzeniał się w zaskakującym tempie, materiały które miały być niepalne przegrały walkę z ogniem. Akcja gaśnicza trwała kilka godzin. Strażacy ocenili, że dom nie nadaje się do zamieszkania, straty są ogromne.

Paweł i Magda to młodzi wspaniali ludzie zawsze pomagają innym a tym razem My musimy pomóc im. Odbudowa zniszczonego domu z pewnością pochłonie ogromne pokłady pieniężne.

Dlatego APELUJE DO WSZYSTKICH bardzo prosimy o pomoc w zbiórce.

Całość zebranych środków zostanie przekazana Pawłowi i Magdzie.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 299

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
 • KP
  Kamila

  Magda, pamiętaj, ze masz przyjaciół czy też znajomych w koło siebie i nie zostawimy Was samych w tej trudnej sytuacji. Głowa do góry! Jestem z Tobą!

  500 zł