id: xmh28t

Korposzczurek celuje w Niebo

Korposzczurek celuje w Niebo

5 736 zł 
z 200 000 zł
2%
zakończona 22.03.2022r
33 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć! Rok 2021 jest rokiem poważnych zmian w moim życiu. Przez wiele lat żyłem, nie wierząc w siebie, uważając, że moje marzenia są zbyt trudne, niedostępne dla mnie samego i niemożliwe do zrealizowania. Moja samoocena i brak wiary we własne możliwości trzymały mnie w ryzach pracy w korporacji. Mając klapki na oczach, żyłem od poniedziałku do piątku, od kwartału do kwartału, od realizacji nałożonych celów do ich spełnienia i nałożenia kolejnych. Dni mijały, a ja zatracałem się coraz bardziej w korporacyjnej codzienności. Pandemia i zmiany jakie z nią przyszły, zaczęły mi jeszcze bardziej doskwierać każdego dnia. Znalazłem jednak w sobie odwagę, aby coś zmienić, wyjść ze "strefy komfortu". Zacząć żyć dla siebie i najbliższych mi ludzi, a nie dla tabelek i zielonego koloru w nich. Od bankowca w garniturze przeszedłem do barbera w T-shircie.

 

Aktualnie staram się o licencje pilota ATPL(A), która stanowi spełnienie moich marzeń. Prawdopodobnie każdy będąc dzieckiem, patrzył w niebo, na przelatujące samoloty i wyobrażał sobie, że to on w danej chwili pilotuje ten statek powietrzny. Mi jednak, to marzenie zostało w sercu i w głowie. Zapomniałem o nim... choć może prawdziwiej byłoby napisać, że chciałem o nim zapomnieć, bo nie wierzyłem, że jestem dość dobry, aby stać się pilotem. 


Dziś, kiedy inaczej patrzę na świat i otaczam się ludźmi, którzy motywują mnie każdego dnia, wierzę, że jestem w stanie osiągnąć zamierzony cel, a moje marzenie jest na wyciągnięcie ręki. Koszt jest jednak spory - to 200 tys. zł. 


Nie pochodzę z majętnej rodziny, dlatego też wszelkimi możliwymi sposobami starałem się pozyskać tę kwotę. Dofinansowania zapewnią jedynie niewielki jej ułamek, zatem nie jest to opcja, która pomoże mi stać się pilotem. Wierzę jednak, że z pomocą dobrych ludzi, uda mi się spełnić marzenie i stanąć kiedyś na pokładzie samolotu pasażerskiego jako pierwszy oficer, a później kapitan. Będzie to Wasza zasługa, wszystkich ludzi, którzy wierzą razem ze mną, że mogę latać. Każda otrzymana od Was złotówka będzie powodem, dla którego będę z dumą wykonywać swoją pracę w przyszłości. Każdy start będzie Waszą zasługą. Bezpieczne lądowania natomiast zostawcie mi – biorę za nie pełną odpowiedzialność. 


Obiecuję, że będę informować w social mediach o postępach, jakie robię. Postaram się pokazać Wam świat ponad naszymi głowami. Gdy już uzyskam licencję pilota, sam również pomogę spełnić marzenie komuś, kto przygotowuje się do swojego startu. Zrobię to w podziękowaniu za to, że Wy pomogliście wystartować kiedyś mi. Wierzę głęboko, że za kilka lat będę mógł w całości sfinansować komuś taki sam kurs.  


Kwotę, o którą Was dzisiaj proszę, oddam w przyszłości na ten sam cel. Im szybciej uzbieramy pieniądze, tym szybciej rozpocznę naukę. Pierwsze badania z wynikiem pozytywnym za mną. Szkoła jest już wybrana. Rozmowy rekrutacyjne trwają. Reszta w waszych rękach dobrzy ludzie. Zbiórka kończy się w dniu moich urodzin, to od Was zależy, czy będzie to dla mnie odlotowy dzień. Głęboko wierzę, że przekonam do Siebie 20 000 osób, które przekażą jedynie 10 zł na opisany cel.


Aktualizując dane o zrzutce chcę przedstawić kosztorys szkolenia.

Materiały do kursu PPL oraz wykłady indywidualne - 4 500,00

Budowanie nalotu samolotami typu PS-28 z glass cockipt, Diamond DA-20 lub Cessna 172 - 29 500,00

MEP(L)

 MEP(L) kurs teoretyczny

kurs indywidualny

7 godzin

MEP(L) kurs praktyczny

DA-42, PA-34

6 godzin

koszt szkolenia 9 000 pln


CPL(A)

CPL(A) kurs praktyczny na SEP

AT-3 , DA-20

10 godzin

 CPL(A) kurs praktyczny na MEP

DA-42, PA-34

5 godzin

koszt szkolenia 16 000 pln


IR(A) 

CPL/IR Basic FNTP II

FNPT II

5 godzin

CPL/IR Basic MEP(L)

DA-42, PA-34

5 godzin

IR/ME Procedural FNTP II

FNPT II

35 godzin

IR/ME Procedural MEP(L)

DA-42, PA-34

10 godzin

koszt szkolenia 35 000 pln

wynajem samolotu na egzamin

 Egzamin MEP(L)

DA-42, PA-34

1 godz

  Egzamin CPL+IR/ME

DA-42, PA-34

2 godz

 Koszt szkolenia

cena zawiera koszt lądowań 59 999 pln

UPRT ADVANCED          DA-20 , Zlin 526      

"Koszt całego programu kształtuje się w granicach od 160 do 190 tysięcy złotych . O cenie decyduje wybór opcji szkolenia, samolotu oraz sposobu opłat za szkolenie . Wszystkiego dowiesz siępodczas rozmowy telefonicznej lub wizyty w ośrodku . Czas szkolenia zależy głównie od ucznia i jego możliwości czasowych . Z doświadczenia wiemy że szkolenie według programu 0-ATPL(A) może zająć od roku do trzech lat" źródło https://www.goldwings.pl/kursy/0-atpl-frozen,9


Kwota 200 000,00 obejmuje dodatkowo opłaty związane z egzaminami oraz możliwość wykonania dodatkowych godzin nalotu

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

40-035

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

    Wpłać 300 zł i więcej
    Indywidualna stylizacja fryzjerska

    Dla wpłat od 300 zł oferujemy odlotowe cięcia w naszym porcie fryzjerskim w Katowicach :)

    rozwiń

    wybrano 1 raz (pozostało 99 z 100)

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 33

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków

Lokalizacja

40-035

Katowice, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nagrody / oferty

Wpłać 300 zł i więcej
Indywidualna stylizacja fryzjerska

Dla wpłat od 300 zł oferujemy odlotowe cięcia w naszym porcie fryzjerskim w Katowicach :)

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 99 z 100)

Nasi użytkownicy założyli

879 109 zrzutek

i zebrali

808 706 561 zł

A ty na co dziś zbierasz?