id: xmny6n

Pomóż nam urządzić nasz DOM

Pomóż nam urządzić nasz DOM

Nasi użytkownicy założyli 1 188 006 zrzutek i zebrali 1 250 219 735 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Jeśli śledzisz naszą historię to pewnie wiesz, że przez pierwsze lata naszej działalności wynajmowaliśmy salę tylko na nasze niedzielne spotkania. Potem udało nam się ogarnąć tymczasowy adres (tylko na rok) by znów rozpocząć poszukiwania czegoś prawdziwie na stałe. Po wielu miesiącach modlitwy i poszukiwań -mamy to! W końcu mamy nasze miejsce na STAŁE, które będzie służyć nie tylko w niedzielę! W związku z tym potrzebujemy Twojej pomocy by urządzić się na kilka dobrych lat.


Wierzymy, że nasz nowy budynek będzie wielopokoleniowym miejscem dla rodzin, przyjaciół i znajomych. Pragniemy, żeby każdy czuł się tu komfortowo, dlatego potrzebujemy WYREMONTOWAĆ i WYPOSAŻYĆ naszą przestrzeń w miejsce dla: dzieci (KIDS CLUB), przestrzeń dla młodych mam, kawiarnię (miejsce spotkań do rozmów) oraz sale główną.


Przez kolejne lata z tego miejsca będą korzystać w niedzielę i, w tygodniu nasi domownicy i goście, a Bóg będzie zmieniał ich serca, przynosił do ich życia pokój i radość, a ich przyszłość wypełni pokojem. Piękna perspektywa, prawda?


NIE DAMY JEDNAK RADY BEZ CIEBIE. Mamy bardzo dużo wydatków związanych z przeprowadzką i właśnie dlatego prosimy Cię o wsparcie.


Kim jesteśmy?


Jako LIFE Church Warsaw jesteśmy częścią kościoła Chrystusowego w Polsce. Wierzymy, że Bóg ma najlepszy plan dla każdego człowieka i pragniemy dotrzeć z Ewangelią do jak największej ilości osób w naszym miejsce i poza nim!


Poznaj nas lepiej na https://instagram.com/lifechurchwarsaw?utm_medium=copy_link


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 46

ŁP
Łukasz Przybyszewski
20 zł
SM
Sławek Michalski
10 zł
EP
Ela
ukryta
Reprezentacja Szwecji w Eurowizji
100 zł
AM
Ola
50 zł
EN
Ewa
100 zł
KA
Karolina
20 zł
PA
Pati Agatka
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków