Środki ochronne dla ZPO (ul. Dekutowskiego) i DPS (ul. Kurasia) w Tarnobrzegu ID: xn25mw

Środki ochronne dla ZPO (ul. Dekutowskiego) i DPS (ul. Kurasia) w Tarnobrzegu ID: xn25mw

86 zł z 4 000 zł

2%

86 zł

86 zł

z 4 000 zł

zakończona

zakończona

28.05.2020r

6

6

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 4

 • Kochani, w związku ze stosunkowo małą kwotą do dyspozycji (z poprzedniej zrzutki pozostało 199,31 zł, w tej uzbieraliśmy 86 zł), postanowiliśmy wspólnie z dyrektorami naszych zakładów (DPS i ZPO), że pieniądze te przekazujemy jako darowiznę na rzecz tychże ośrodków. Same ośrodki zdecydują na co spożytkują zebrane środki. Dziękujemy Wam za wszelką pomoc, wszak łącznie zebraliśmy niemal 4000 zł, które to pieniądze w całości przeznaczyliśmy na zapobieganie rozprzestrzenianiu się SARS-CoV-2 w naszych ośrodkach.


  Warto zauważyć, że nasza pomoc dotarła do ośrodków w tym najtrudniejszym czasie początku pandemii, kiedy to dostępność środków ochrony osobistej była bardzo ograniczona. Tym bardziej więc jesteśmy dumni, że właśnie w tym trudnym momencie udało nam się pomóc.


  Wszystkim, którzy włączyli się w akcję w jakikolwiek sposób serdecznie dziękujemy :)

  Czytaj więcej
 • W naszej skrzynce pocztowej znaleźliśmy dzisiaj bardzo miłą przesyłkę od Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu. ????Te podziękowania są także skierowane do wszystkich, którzy wspierają nasze działania w trosce o zapobieganie rozprzestrzenianiu się epidemii.


  Kochani, pamiętajcie, że cały czas działamy, dlatego bardzo was prosimy - wspierajcie naszą zbiórkę.


  f1c4d7941666ede4.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dziś do naszej zbiórki ponownie dołączył Dom Pomocy Społecznej w Tarnobrzegu. Kochani, mamy nadzieję, że nie pozostanie obojętni na los najsłabszych.

  Czytaj więcej
 • ROZPOCZYNAMY DRUGĄ ZBIÓRKĘ FUNDUSZY DLA ZAKŁADU PIELĘGNACYJNO-OPIEKUŃCZEGO W TARNOBRZEGU


  Na przełomie poprzedniej i obecnej zbiórki udało nam się dostarczyć do ZPO tysiąc rękawiczek nitrylowych. Rękawiczki obecnie są niestety bardzo drogie, a w obecnej sytuacji epidemii ośrodki medyczne zużywają ich bardzo dużo. To zrozumiałe, wszak personel musi chronić zarówno pacjentów jak siebie. Każdy ośrodek ma także swoje bieżące wydatki a budżet jest ograniczony, dlatego właśnie chcemy wspierać nasz ZPO w tym trudnym czasie. Ufamy, że okażecie zrozumienie i będziecie wspierać naszą zrzutkę.


  lc2c1c43b9b45dea.jpeg

  Czytaj więcej

Opis zrzutki

z285e9b3ea9c19a8.jpegW dobie pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 mobilizujemy siły, by przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się wirusa. Atakuje on zwłaszcza osoby starsze i przewlekle chore, stąd szczególnie te osoby powinniśmy otoczyć kompleksową opieką. Nasze zaprzyjaźnione ośrodki: Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy przy ul. Dekutowskiego 20 w Tarnobrzegu oraz Dom Pomocy Społecznej przy ul. Kurasia 7 w Tarnobrzegu, zmagają się obecnie z bardzo trudną sytuacją braku dostępności maseczek ochronnych, płynów dezynfekujących, rękawiczek oraz innych środków ochrony osobistej - niezbędnych do przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.


Jak dotąd, dzięki poprzednio prowadzonej zbiórce zaopatrzyliśmy ośrodki w przyłbice ochronne, maseczki wielorazowego użytku, włókninę na filtry, kombinezony wielorazowego użytku, płyny dezynfekujące oraz rękawiczki. Niestety epidemia się nie kończy, a potrzeby stale rosną.

y4a5cd5410e03d6a.jpeg

Pomóż nam zadbać o najsłabszych!

Każda wpłata jest dla nas bardzo cenna - musimy działać jak najszybciej. Jesteśmy organizacją społeczną, która od 2018 roku wspomaga przewlekle chorych, osoby z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny w zmaganiu się z trudami codzienności. W dobie zagrożenia chorobą COVID-19 mobilizujemy siły, by zabdać o tych, którzy nam zaufali. Z naszych środków nie jesteśmy w stanie zakupić niezbędne materiały, dlatego prosimy CIEBIE o pomoc.


POMOŻESZ... BO MOŻESZ!

PAMIĘTAJ!

DOBRO ZAWSZE POWRACA!Jesteśmy w stałym kontakcie z Zakładem Pielęgnacyjno-Opiekuńczym oraz Domem Pomocy Społecznej, otrzymaliśmy pełnomocnictwa do prowadzenia zrzutki i nie chcemy zawieść zaufania, którym nas obdarzono.

o206028d4482b8cd.jpeg

Poznaj nas na naszej stronie internetowej https://stowarzyszeniebomoge.pl/

Skontaktuj się z nami, jeżeli znasz osoby, które potrzebują wsparcia!


c5d02e3accf5f69f.png

Wpłacający6

B
BeataM
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
A
Anna Nogaj
20 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
5 zł
JG
Jakub G
1 zł

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Bohater zrzutki

Bohater zrzutki

Jeżeli tylko możesz i chcesz przekazać kwotę 50 zł lub wyższą, bardzo przybliżasz nas do założonego celu. Wiemy, że to spory wydatek, dlatego tym bardziej dziękujemy za Twoją wrażliwość. Jesteś naszym Bohaterem :)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

558 135 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?