id: xn3r22

Mikołaj z Promieniem Żary - EDYCJA 3

Mikołaj z Promieniem Żary - EDYCJA 3

Nasi użytkownicy założyli 911 868 zrzutek i zebrali 873 500 295 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

6 GRUDNIA Z PROMIENIEM ŻARY ! EDYCJA 3 !


Klub Sportowy Promień po raz 3 organizuję klubowe paczki chcąc po raz kolejny sprawić by 6 grudnia był wyjątkowy jak tylko to możliwe Jak wszyscy wiemy, każdy z nas lubi coś miłego otrzymać - słowa wsparcia, pochwałę czy paczkę, która w tym dniu jest szczególnie ważna dla dzieci. Uśmiech w życiu codziennym, a w szczególności dzieci to wyjątkowy dar i poczucie dobrze wykonanego zadania i my takowe chcemy zrealizować.


Mało tego, dwie poprzednie akcje udały się naprawdę godnie, rok po roku ilość paczek zwiększa się, a liczba osób która nam zaufała zdecydowanie wzrasta. W tym roku podchodzimy do tematu jeszcze ambitniej, szybciej i śmielej planując zaatakować zeszłoroczny rekord paczek :) Jest to uczucie nie do opisania gdy nasze elfy robiąc zakupy już wiedzą co będzie grane podczas pakowania. Mega zmęczenie ale efekt końcowy wyzwala takie emocje, że pojawią się łzy... Łzy dobra i szczęścia!


Akcja z roku 2019 :

http://promienzary.com/portal/archiwa/11498


Rok poprzedni 2020:


http://promienzary.com/portal/archiwa/13449Mimo, że mamy dopiero październik poprzeczkę postawiliśmy sobie okrutnie wysoko, dlatego też zwracamy się o wsparcie do Państwa. Nie boimy się prosić o wsparcie w sytuacjach gdy wiemy, że cel jest wyjątkowo szczytny i razem możemy więcej. Każda para rąk, minimalna wpłata pozwalają na realizację tych planów. Wspólne dobro będzie zapamiętane na długi długi okres.


Cel jest wyjątkowo ambitny, nie ukrywamy, że działamy zdecydowanie szybciej. Pierwsze kroki zawsze kreślimy kończąc poprzednią akcje ale teraz jak zawsze ! Zaczynamy na poważnie. Niech ta karuzela nabiera mocy by 6 grudnia był jak z bajki. Liczymy na każde wsparcie - dobre słowo, symboliczną kwotę czy udostępnienie tej zrzutki. Dla dzieciaczków :)Z pozdrowieniami KS PROMIEŃ ŻARY

Trzymajcie się ciepło, dbajcie o siebie i bliskich !

Pomocnicy Mikołaja!

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!