Opis zrzutki

#STARTER to młodzieżowa konferencja chrześcijańska, podczas której pragniemy we współczesnej formie docierać z przekazem ponadczasowych chrześcijańskich prawd do dzisiejszej młodzieży.

aa16639209a66218.jpeg

#WIZJA

Stańmy razem w walce o młode pokolenie! Wspólnie powiedzmy głośno do nastolatków w Polsce: WŁĄCZ SWOJE ŻYCIE, DAJ SIĘ ROZPALIĆ, BĄDŹ BOŻYM TERAZ! W 2019 roku razem z kilkunastoma grupami młodzieżowymi i innymi katolickimi organizacjami zorganizowaliśmy Katolicką Konferencję Młodzieżową #STARTER. Mogliśmy być świadkami tego, jak przy dźwięku bitu i dynamicznych światłach życia młodych zmieniają się przez Bożą obecność i Jego Słowo. Dostaliśmy masę świadectw działania Ducha Świętego i zachęceni tym zaczęliśmy planować kolejną edycję #STARTERA. Naszym marzeniem było pokazać w tym roku młodym ludziom serce Ojca – kochającego Boga, który stoi za nimi, kibicuje im, nigdy ich nie zostawi i nigdy o nich nie zapomni. Wierzymy, że to On ma odpowiedzi na ich pytania: Czy mi się uda? Czy jest sens dalej próbować? Czy jestem potrzebny, ważny, istotny? Czy się nadaję?#STARTER/20

Nasze plany zostały jednak skonfrontowane z rzeczywistością pandemii. Na obecny moment imprezy masowe w całym kraju zostały odwołane, a największe skupiska ludzi mogą wynosić 150 osób. Szukając Bożej woli dla #STARTERA i młodych ludzi w Polsce zadaliśmy sobie pytanie – a dlaczego #STARTER nie mógłby odbyć się w wielu miejscach jednocześnie?


Dzisiejsze technologie pozwalają nam spotykać się online z osobami, z którymi dzielą nas setki kilometrów. Wierzymy, że internet jest Bożym darem, który możemy wykorzystać dla Jego Królestwa.


Dlatego jednocześnie #STARTER może odbywać się w wielu miejscach. Wspólnie – z całej Polski – możemy brać udział w słuchaniu transmitowanego Słowa Bożego, w konkursach na żywo czy w przeżywaniu jakościowych – zarówno muzycznie jak i duchowo – koncertach zespołów chrześcijańskich. Jednocześnie możemy budować także lokalne środowiska poprzez lokalne uwielbienie, dzielenie w małych grupach czy pracę warsztatową.


#STARTERSpot

#StarterSpot będzie czymś nowym w tegorocznej edycji! Jest to lokalna przestrzeń spotkania ludzi z danej wspólnoty, danego miasta lub danego regionu w ramach #STARTER/20. 19 września 2020 spotykamy się w różnych miejscach - w różnych SPOTACH - żeby razem, w jednym momencie, przeżywać konferencję #STARTER, spotkanie z Bogiem i ze sobą nawzajem.


Wspólnie przeżywamy ten sam program, niektóre punkty programu są transmitowane ze spotu centralnego w Warszawie, niektóre są wcześniej nagrane, a niektóre dzieją się lokalnie u Was. Jako Spoty widzimy się nawzajem i jesteśmy razem pomimo dzielącej nas fizycznej odległości.


w5fa9b9640798e38.jpeg


Organizacja konferencji wiąże się z dużymi kosztami!

W tym roku obciążeniem finansowym jest nie tylko sala na #STARTER centralny, ale i zorganizowanie transmisji online, która będzie na jak najwyższym poziomie. Jednocześnie uczestnictwo w wydarzeniu online będzie bezpłatne, a zatem pokrycie kosztów wydarzenia będzie możliwe jedynie przy Waszej pomocy!


Dlatego zachęcamy cię żeby dołożył swoją "cegiełkę" i pomógł nam zorganizować tegoroczną edycje :)

Każda złotówka ma ogromne znaczenie bo pomoże nam szerzyć Boże królestwo wśród młodych ludzi z całej Polski!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 21

 
Dane ukryte
500 zł
M
Malgosia
480 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AR
Adrian Radosz-Almazan
100 zł
GT
Grzegorz Tarnowski
100 zł
A
Aleksandra
50 zł
ŁS
Łukasz Szafrański
50 zł
A
Ania
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • AR
    Adrian Radosz-Almazan

    Niech Duch Święty prowadzi was wszystkich i we wszystkim!! Amen!

    100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

677 674 zrzutki

i zebrali

438 386 228 zł

A ty na co dziś zbierasz?