id: xndtnj

Pomoc rodzinie z Ukrainy.

Pomoc rodzinie z Ukrainy.

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 167 063 zrzutki i zebrali 1 214 286 977 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witaj, proszę przeczytaj całość do końca, a potem zadecyduj czy możesz pomoc.

Proszę!!!

W 2014 roku na Ukrainie wybuchły zamieszki związane z polityką, protest na Majdanie doprowadził do śmierci stu osób, po całej sytuacji Rosja przejęła Krym. Najbardziej cierpią na całości cywile. Do tej pory ostrzeliwują wsie i małe miejscowości. Giną ludzie, a o tym już nie mówią telewizje. Ludzie sa tak zastraszeni całością, że jest im obojętne czy wpadną w rządy ludzi dobrych czy złych. Z miejscowości której pochodzę, Krasnohoriwka. Leży blisko Doniecka. Mam tam rodzinę, składająca się z dziadków, oraz dwóch wujków z rodzinami, zostali tam także inni ludzie których dobrze znam, pomagam rodakom co miesiąc jak mogę, lecz niestety ich potrzeby sa większe. W kraju korupcji, aktualnie bardzo ciężko o dobrobyt i dobre rzeczy w normalnych cenach. Woda 5 litrowa na przeliczenie kosztuje 7zl, chleb około 5zl bochenek. Nie ma też rarytasów, nie ma prądu, a w dodatku po całym czasie mało u kogo stoi cały dom, wiec ludzie mieszkają w piwnicach, gdzie tez się chowają przed bombardowaniem z młodzieży. Normalna wypłata nie przekraczała więcej niż 350-500 złotych, teraz tam trudno o pracę, nie wszyscy dostają 100% emerytury czy renty, najczęściej jest to około 150-300zł.

Na co zbieram?

Chce pomoc rodzinie tutaj przyjechać i dać im możliwość zamieszkać. Aktualnie zostały złożone papiery zwiazane z zaproszeniem itd… Najbliższy termin który został wyznaczony na Ukrainie na ich przyjazd, jest dopiero w styczniu, a do tego czasu też trzeba będzie im pomagać. Potrzebne im tez ubrania, coś na ogrzanie piwnicy, oraz coś do jedzenia.

Miesięcznie wpłacam 600zl, przy zarobku 1500zl, nie jestem w stanie im pomoc bardziej.

Pieniążki zbieram, na wynajem im na początek mieszkania.

Po przyjeździe chce sprawdzić ich stan zdrowotny(babcia miała wcześniej problemy z sercem, miała dwa wylewy, ma też cukrzyce, mój dziadek przez wybuch niedaleko jego głowy stracił podobno słuch w jednym uchu)

Jest mi ciężko oszacować całe koszty, ale po przeliczeniu plus minus samego przyjazdu. Proszę nie traktować, że to coś prostego. Wyjazd z tamtych części kraju nie jest prosty, a żołnierze Ukraińscy okradają każdego, wiec trzeba będzie ich sprowadzić lekką korupcją. Za tym też idą koszty.

Masz możliwość pomóc, wystarczy przelew nawet na kwotę złotówki, wierzę, że pomożesz. Niech życie ludzkie, nie będzie Ci obojętne.

Po więcej informacji zapraszam pisać:

[email protected]

Jeżeli jesteś zdecydowany na wsparcie, poniżej numer konta do przelewu bezpośredniego

51114020040000390273314449

mBank

Mykola Sirenko

można także wpłacać pieniążki metoda PayPal, pod adresem:

[email protected]

Dziękuje, że przeczytałeś, dziękuje bardzo, że wsparłeś!!!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!